Opublikowano zdjęcie kandydata AKP na burmistrza gminy metropolitalnej Tekirdağ Cüneyta Yüksela przy stole „maklube”.

W dzisiejszych czasach, gdy program polityczny jest całkowicie skupiony na wyborach lokalnych; Kandydaci są wciąż ustalani.

Lider AKP i lider Recep Tayyip Erdogan Jutro ogłosi kandydatów na burmistrzów 47 prowincji, z których 16 to metropolie, w tym kandydatów na burmistrzów Ankary i gminy metropolitalnej İzmir.

Fatih Mehmet Kokaisbir w Adanie, Turgut Altinok w Ankarze, Hakan Tutunku w Antalyi, Mehmet Halis Pilton w Diyarbakir, Fatma Sahin w Gaziantep, Mehmet Anturk i Hamza Damir w Haday; Mówi się, że nazwisko Cüneyta Yüksela zostało ogłoszone w Tekirdağ.

Jej zdjęcie ukazało się w katalogu „Magloop”.

Po wyjaśnieniu nazw; Oczekuje się, że Cüneyt Yüksel zostanie kandydatem AKP na burmistrza Tekirdağ. „Magloop” Ujawniono jego zdjęcie leżące na stole.

(Cüneyt Yüksel jest po prawej stronie)

Udostępnia dziennikarz Turke Keller

Natomiast zdjęcie, o którym mowa, zostało wykonane w 2017 roku; Znany ze swoich bliskich kontaktów z rządem Pisarz gazety Aksum Turke Guler Udostępnione przez Przyciągnięta uwaga.

Güler na zdjęciu udostępnionym w 2017 r. „Niektórzy z osób siedzących przy tym stole Makhlouba zostali zatrzymani, a niektórzy uciekli. Ktoś też otrzymuje ochronę! Na pewno opiekun zda relację. „Trochę cierpliwości” Obniżony.

READ  Z NAJNOWSZEJ WIADOMOŚCI: Czy w Stambule ponownie spadnie śnieg i kiedy spadnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *