Co się dzieje w banku centralnym? Ojciec Gaye Ergan rzekomo zwolnił pracownika

Pracownica banku centralnego Büşra Bozkurt złożyła skargę do CİMER, utrzymując, że została zwolniona przez Errola Ergana, ojca prezydent Kaye Ergan.

Według raportu gazety Sözcü; Pracownica Banku Centralnego (CB) Büşra Bozkurt złożyła skargę do CİMER, twierdząc, że została zwolniona przez Errola Ergana, ojca prezydent Kaye Ergan. Mówiono także, że Erolowi Erganowi przydzielono pokój, ochronę i pojazd służbowy w banku centralnym. Mówi się, że Erol Erkan nieoficjalnie pełnił funkcję menedżera w banku i miał uprawnienia do rekrutacji, zwalniania i mianowania pracowników.

Oświadczenie, które ojciec nazwał zasobami ludzkimi

W swojej petycji do CİMER Bozkurt, który oświadczył, że od 4 lat pracuje jako oficer protokolarny w bazie prezydenckiej MB, powiedział: „Erol Ergan Bey, ojciec naszego szanownego prezydenta Hafiza Kaye Ergana Hanima i jego matki Qamse Hanim, którzy spisali protokół, powiedzieli: „Przechodzicie tędy. Czy możecie przyjść i zobaczyć się ze mną?” powiedział. Wstałem i powiedziałem: „Chcę, żeby ludzie wiarygodni i konsekwentni wchodzili i wychodzili z biura Prezydenta”. „Jesteś pracownikiem, któremu ufamy” – powiedział. „Następnie zadzwonił do działu kadr i powiedział, że teraz będę ich obsługiwał”.

Powiedział wiele lat temu! Przepowiednia bizneswoman Leili Alatan dotycząca Hafiza Kaye Ergana

„Mam dziecko i może być mi trudno pracować w tych godzinach”

Z drugiej strony w petycji „Powiedziałam Errolowi Beyowi: «Mam 7-letnie dziecko, które chodzi do szkoły. Muszę je codziennie odbierać ze szkoły. Jestem mężatką i może tak być trudno mi w tej chwili pracować” i używano następujących stwierdzeń:

O roszczeniu powiedział: „Spotkam się z osobą, która powiedziała, że ​​to nie zadziała”.

„Pan Errol rozzłościł się i głośno zagroził: «Zwolnię pracownika, który to powiedział. Przyjechaliśmy dla ciebie aż z Ameryki. Całe nasze zamówienie jest schrzanione. Nie pozwolę ci siedzieć tam, gdzie pracujesz. .'” Po incydencie kazano mi wyjść. Kiedy rozmawiałem z naszym menadżerem ds. wsparcia,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​ o której dostałem wiadomość od taty, który powiedział: „Niestety nic nie możemy zrobić. Pokornie proszę o przywrócenie mnie do pracy”. Mówiono, że

READ  Reakcja emira Kataru Al Thaniego na Izrael: Dość

Twierdząc, że Erol Erkan go mobbuje i korzysta z wszelkich możliwości oferowanych przez bank, Bozkurt napisał, że Erol Erkan przyjechał do banku swoim służbowym pojazdem i sprawdzał go nawet wtedy, gdy Prezydent Erkan przebywał w Ameryce. W petycji stwierdzono, że Errol Ergon korzystał z pokoju wiceprezydenta i miał w tym pokoju prywatną opiekunkę do opieki nad dzieckiem Prezydenta Ergona, jednakże zgodnie ze swoimi instrukcjami przeprowadził się i przeniósł kilku pracowników.

Oto petycja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *