Opinia o akcji Manchesteru United po meczu Galatasaray – Ankaragu!

klasa=”cf”>

Galatasaray wrócił z przewagi 1:0 i pokonał Ankaragucu 2:1 w 7. meczu Trendioal Super League. Bramkarz Ankaragucu, Bahadur Gungard, obronił 12 razy, aby uniemożliwić żółto-czerwonym wejście na kilka etapów meczu na Rams Park.

Wiodące statystyki Galatasaray w tym sezonie

Galatasaray jest liderem ligi pod względem statystyk, pokonując Ankaragucu 2:1.

Zaha poznała Cole’a, Davinsona Sancheza i Torreirę polubili

Nowy transfer Galatasaray, Wilfried Zaha, wyrównał wyniki stylowym golem w 56. minucie i strzelił swojego pierwszego gola w żółto-czerwonej koszulce. Piłkarz Wybrzeża Kości Słoniowej również zebrał pochwały za swój występ.

Lucas Torreira wygrał 15 luźnych piłek i osiem podwójnych odbiorów, stając się pierwszym zawodnikiem Galatasaray, który osiągnął taki wynik od czasu Ketsana Fernandeza na meczu z Yeni Malatyaspor w maju 2021 roku.

klasa=”cf”>

Nowy transfer Davinson Sanchez był zawodnikiem, który wykonał najwięcej podań w meczu w Ankaragucu.

Pisarze z Hürriyet, Uğur Meleke i Güntekin Onay, ocenili konkurs w swoich felietonach.

UĞur MELEKE: Obiecujący wieczór dla Old Trafford

Zeszłego wieczoru Galatasaray rozegrało jedno z najintensywniejszych i najbardziej skupionych 45 minut w sezonie: od pierwszej minuty do 45+3 goście byli energiczni, energiczni i aktywni w każdym momencie. Znaleźli pozycje u Kerema, Zahy, Tete, İcardiego, ale genialnego Bahadira nie byli w stanie pokonać. Żółto-Czerwoni zakończyli pierwszą połowę z 71% posiadaniem piłki, 18 strzałami i 8 rzutami rożnymi. Jednak myślę, że najważniejszą rzeczą we wszystkich tych statystykach jest to: zbiórki po niekompletnych atakach.

Davinson zagrał dobrze

W Galatasaray Torreira ogólnie wywierał na niego dużą presję w tym względzie. Jednak wczoraj w pierwszej 45-tce znalazło się jedno nazwisko, które wniosło tyle samo co Torreira, a może nawet więcej niż Urugwajczyk: Davinson Sanchez. Przyjmując tak doskonałe pozycje, gdy kolumbijski obrońca wraca po niekompletnych atakach, ten występ nieuchronnie dał mi do myślenia: gdyby Davinson był na boisku w meczu w Kopenhadze, być może Galatasaray strzeliłby pierwszego gola po mocnej sekwencji ofensywnej. cel. Gdyby strzelili pierwszego gola przeciwko Kopenhadze, historia potoczyłaby się inaczej.

READ  Aresztowano podejrzanego o napaść na Emrecana Uzunhana z Beşiktaş!

Nie zwolnił tempa

klasa=”cf”>

Wczoraj na początku drugiej połowy w Saint-Depeche Żółto-Czerwoni zapłacili cenę za ten niebezpieczny występ. Galatasaray przegrywał 1:0, gdy Kerem Demirbey łatwo stracił piłkę i nie wrócił do ataku. Jednak żadna drużyna na boisku nie była przygnębiona ani nie zwolniła tempa po stracie bramki. Już zebrali owoce tej intensywnej piłki nożnej i zdobyli bramki.

Widzieliśmy nagraną bramkę Zahy

klasa=”cf”>

Należy otworzyć osobną drabinkę dla Zahy, która po raz pierwszy wystąpiła w pierwszej 11-stce, a także Davinsona Sancheza, który zaimponował świetnymi wślizgami po powrocie do niekompletnych ataków wczoraj w Galatasaray. W tym meczu, gdy Kerem Aktürkoğlu zaczynał na środku, a Zaha zaczynał na lewym skrzydle, gwiazda Wybrzeża Kości Słoniowej pokazała przebłyski dni swojej świetności w Crystal Palace. Pojawił się magicznie pomiędzy dwiema osobami w trzech różnych stanach. Swoją dobrą piłkę nożną ozdobił także nagraną bramką Zahy. Myślę, że zarówno Davinson, jak i Zaha wystartują we wtorek wieczorem przeciwko Manchesterowi United. Wczoraj zespół zaobserwował obiecujący występ na boisku podczas wtorkowego wieczoru na Old Trafford Test.

klasa=”cf”>

GÜNTEKİN ONAY: Galatasaray gra twardy futbol

klasa=”cf”>

Fakt, że Galatasaray zmierzy się we wtorek wieczorem z Manchesterem United w Lidze Mistrzów, również wzbudził pewne pytania przed meczem w Ankarze. Czy międzynarodowe gwiazdy żółto-czerwonych utrzymają w Manchesterze wolniejsze tempo? To nie tak. Był Galatasaray, który zawsze poszukiwał z tym samym głodem, tą samą chęcią zwycięstwa i tym samym entuzjazmem.

Plan konwersji Ankaraghe zadziałał choć raz

Żółto-czerwoni nie zatrzymali Ankaragucu skutecznym pressingiem w ataku, a po stracie piłki od razu zaczęli wywierać presję i kontynuować atak. Obrony bramkarza Bahadara w kilku sytuacjach bramkowych zakończyły pierwszą połowę bezbramkowo. Chociaż Ankaragücü celowo podał i objął prowadzenie 1:0, Galatasaray zaczął wykorzystywać skrzydłowych Angelino i Pai, gdy presja wzmogła się po bramce. Bramka, która niemal krzyknęła, została podniesiona do stanu 1:1 po stylowym strzale Zahy, która po raz pierwszy wystąpiła w pierwszej 11-tce.

READ  Niespodziewany wynik separacji w Galacie! Oaken Brook skasował bilet

Dlaczego nie ma meczu Manchesteru United?

Galatasaray gra twardy futbol. Torreira ma wielkie zadanie do wykonania, gdy zostawia za sobą dużą przestrzeń i angażuje swoich dwóch bocznych obrońców w ataku. Urugwajski piłkarz odgrywa bardzo ważną rolę w tej ofensywnej formacji drużyny. Galatasaray oddał wczoraj 36 celnych strzałów. Naciskał bardzo mocno. Jakość Ankaragücü może i jest niska, ale występy i sprawność fizyczna ZAHA i Davinsona Sancheza dały nadzieję przed meczem z Manchesterem United. Manchester United to zespół znajdujący się w tarapatach i kryzysie. Mają problemy zwłaszcza w sektorze mieszkaniowym. Wczorajsze tempo, emocje i występy skłoniły mnie do powiedzenia: dlaczego nie przed wyjazdowym meczem na Old Trafford?