Aresztowano podejrzanego o napaść na Emrecana Uzunhana z Beşiktaş!

Po przygotowaniach do nowego sezonu, piłkarz Beşiktaş, Emrecan Uzunhan, wieczorem 22 lipca brał udział w wypadku drogowym w Bakirkoy i został zaatakowany podczas oczekiwania na policję. Zrozumiano, że Usunhan będzie pauzował przez kilka miesięcy z powodu naderwanego mięśnia.

Podejrzany FB aresztowany za rzekome pobicie zawodnika Besiktasu FP został doprowadzony do sądu po zakończeniu śledztwa na komisariacie. Podejrzany, któremu zeznanie zostało odebrane z prokuratury za przestępstwa „pobicia”, „znieważenia” i „umyślnego zranienia”, został przez sąd zatrzymany, przewieziony i osadzony w więzieniu.

Oczekuje się, że Usunhan przejdzie operację kontuzji ścięgna podkolanowego i pauzuje przez 4-6 miesięcy.

oświadczenie Besiktasu

Besiktas zapłacił 2 miliony euro za Usunhana, który został przeniesiony z Istanbulspor na początku ubiegłego sezonu.

W oświadczeniu wydanym przez Black and White Club, „Nasz piłkarz Emrekan Usunhan doznał dziś szkód materialnych w wypadku drogowym i został pobity przez policjanta drogowego podczas procesu rejestracji po wypadku. W wyniku badania rezonansem magnetycznym w szpitalu Acıbadem Bakırköy po ataku rozpoczęto leczenie chirurgiczne naszego zawodnika (semimembranosus). Informujemy wielu obserwujących, że będziemy kontynuować i życzymy Emrekanowi Usunhanowi szybkiego powrotu do zdrowia”. Było powiedziane.

READ  Z ostatniej chwili: Oficjalna oferta Beşiktaş dla Ole Gunnara Solskjaera!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *