On jest drugim imieniem tygodnia! Kim są kandydaci do eliminacji ocalałych? Kto wygrał 11 lutego Survivor All Star Immunity Game? Ogłoszono kandydatów do eliminacji Survivor w tym tygodniu!Emocje nie słabną podczas turnieju Survivor All Star 2024. Na wyspie, na której w zeszłym tygodniu doszło do znacznej eskalacji napięcia, wzrosło napięcie. Choć wydarzenia ani na chwilę nie schodziły z porządku obrad, wszyscy byli podekscytowani trzema nowymi nazwiskami w konkursie. Choć w drużynie czerwonych wystąpią 3 popularne nazwiska, w tym tygodniu odbędzie się eliminacja kobiet. Kim zatem są kandydaci do eliminacji Ocalałych? Kto wygrał 11 lutego Survivor All Star Immunity Game? Oto kandydaci do eliminacji Ocalałych w tym tygodniu…


|
Najnowsze galerie

  1. Kim są kandydaci do eliminacji ocalałych? Kto wygrał 11 lutego Survivor All Star Immunity Game? Ogłoszono kandydatów do eliminacji Survivor w tym tygodniu!
  2. LICZNIK MSÜ: 2024 MSÜ Pytania | Kiedy jest egzamin MSU? Czy wydano dokument wjazdu? Kiedy zostaną ogłoszone miejsca na egzaminy MSU?
  3. Ekran aplikacji YKS i opłata 2024: Jak ubiegać się o YKS? Ile wynosi opłata za złożenie wniosku ÖSYM YKS i jak ją uiścić?
  4. Emerytura stopniowana Najnowszy stan 2024: Czy nastąpi stopniowe przechodzenie na emeryturę, czy jest ona uwzględniona w ustawie zbiorczej i jakie są jej warunki, kto na tym skorzysta?
  5. Kim są aktorzy grający Avanaka Abdiego i co to jest? Gdzie i kiedy kręcono jego film o Abdim?
  6. CRANBERRY SHERBET APO (Abdullah) opuścił serial? W jakim stanie jest Setar Danrisen, który gra Apo?
  7. ŻYCIE FATMY SEVİM BALTACI📌 Kim jest Fatma Sevim Baltacı, zastępca szefa Oddziału Kobiet Partii AK w Stambule, ile ma lat i co zrobiła? Dlaczego zmarł Padma Sevim Baldasi?
  8. Ostatnie trzęsienia ziemi w Düzce: Czy w Düzce miało miejsce trzęsienie ziemi? Lista trzęsień ziemi w Düzce w ciągu ostatnich 24 godzin
  9. Kim jest TEŞKİLAT ILANA? Ile lat ma Kizem Ansel, który gra Ilanę i skąd pochodzi?
  10. Kim jest Bruce i czy nie żyje? Skąd pochodzi pisarka Füruzan (Feruz Çerçi) i ile ma lat? Dzieła/Książki Furusana
© Prawa autorskie 2024

Milliyet.com.tr to miejsce, w którym znajdziesz wiadomości i felietony z Turcji i świata, od dziennikarstwa po politykę, od sportu po podróże; Treści wiadomości Milliyet.com.tr nie mogą być cytowane bez pozwolenia, nawet jeśli źródło jest cytowane, kopiowane lub publikowane gdzie indziej bez pozwolenia lub niezgodnie z prawem.

READ  Powrót na duży ekran! O Ses Türkiye Sylwestrowa niespodzianka Meryem Uzerli i Acun Ilıcalı

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *