Oglądaj Başakşehir – Beşiktaş na żywo | O której godzinie jest mecz Beşiktaş? Który kanał? Oglądaj mecz Beşiktaş na beIN SPORTS – wiadomości z ostatniej chwili Beşiktaş

Trend jest kontynuowany w Super League z Trendyal. Beşiktaş, prowadzony przez Fernando Santosa, będzie gościł Başakşehir. Sorbe Kuzuk będzie gwizdał mecz na stadionie Fatih Terim. Godzina transmisji, kanał i możliwe składy meczu są zastanawiane przez kibiców i wyszukiwane w wyszukiwarkach. Kiedy więc, o której godzinie i na jakim kanale będzie transmitowany na żywo mecz Başakşehir – Beşiktaş?

Başakşehir – Beşiktaş Ja jestemKliknij, aby śledzić kąt na żywo…

Trend jest kontynuowany w Super League z Trendyal. Basaksehir i BesiktasOhDzieli się swoimi wspomnieniami. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu są zastanawiane i sprawdzane w wyszukiwarkach. Kiedy więc, o której godzinie i na jakim kanale będzie transmitowany na żywo mecz Başakşehir – Beşiktaş?

BAŞAKŞEHİR – BEŞİKTAŞ Kiedy, o której godzinie i na jakim kanale będzie transmitowany mecz na żywo?

Mecz Başakşehir – Beşiktaş zostanie rozegrany w czwartek, 4 kwietnia o godzinie 20:30. Mecz będzie można oglądać na żywo w serwisie beIN Sports 1.

Możliwe 11-tki w meczu BAŞAKŞEHİR – BEŞİKTAŞ

Potencjał Basakehiru 11: Muhammad, Dubois, Hamza, Oboku, Lima, Alexic, Onur, Berke, Figueiredo, Davidson, Piątek.

Besiktas możliwy 11: Mert, Onur, Nessib, Goli, Moussaku, Musrati, Gedson, Kessel, Musi, Rashika, Semih.

Dwóch piłkarzy kontuzjowanych, 4 zawodników zawieszonych

Z powodu kontuzji w drużynie Czarnych i Białych nie zagrają Salih Usan i Taifur Bingol. Al-Musrati, Amartey i Alex Oxlade-Chamberlain zostali uratowani. Wszyscy czterej gracze Beşiktaş znajdują się na limicie kar za żółte kartki przed meczem RAMS Başakşehir. Jonas Svensson, Daniel Amartey, Semih Kilisoy i Demir Eke Dignas otrzymają po trzy żółte kartki i zostaną zawieszeni w przypadku otrzymania kartki oraz opuszczą mecz z Yilport Samsunspor w 32. tygodniu Super League.

O wiele więcej porażek niż sukcesów

Beşiktaş nie był w stanie osiągnąć w tym sezonie oczekiwanych wyników w meczach wyjazdowych w Trentool Super League. Czarno-biały zespół w 15 meczach wyjazdowych zanotował 6 zwycięstw i 7 porażek. Chociaż Beşiktaş w tych meczach zremisował dwa razy, stracił 22 gole przy 19.

READ  Erman Doroglu z Fenerbahce do DFF!

DENİZ TÜRÜÇ został ukarany grzywną

Deniz Türüc nie będzie mógł zagrać w tym meczu z powodu zawieszenia kartki dla RAMS Başakşehir. W Stambule na ławce kar za żółte kartki znajdują się Mehdi Abed, Leo Dubois, Oliver Kemann, Krzysztof Piątek i Emirhan Ilkan. W Stambule na ławce kar za żółte kartki znajdują się Mehdi Abed, Leo Dubois, Oliver Kemann, Krzysztof Piątek i Emirhan Ilkan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *