Odpowiedź Oaken Brook's Super Bowl — wiadomości sportowe z ostatniej chwili

W Trendiol Super League drużyna Galatasaray podniosła swój wynik do 78 po zwycięstwie 6:2 nad Kaigur Raipur.

Po meczu trener Galatasaray Okan Brug ocenił mecz.

Komentując mecz, Oaken Brook powiedział: „To bardzo ważny mecz, jak powiedzieliśmy przed meczem. Co tydzień spodziewamy się wymagającego meczu. Początek meczu był dobry. Pierwszą połowę zakończyliśmy dobrym wynikiem. 4- 1. Biorąc pod uwagę wynik i wynik, było to ważne zwycięstwo 6:2.” „ Ważne jest, aby zawodnicy pozostali w tym samym ustawieniu od początku do końca meczu. Zaczęliśmy z Bergenem na środkowym obrońcy. „, powodem jest to, że nie mamy oryginalnych środkowych obrońców. Wykorzystałem Bergena, ponieważ bezpośrednio mu ufałem. Pozytywnie wspierał drużynę. Ogólnie rzecz biorąc, odnieśliśmy ważne zwycięstwo w meczu, który miał wady. Bezpieczeństwo” – powiedział.

„Nasza droga jest jasna, droga do mistrzostw”

„Nasza droga jest jasna, droga do mistrzostwa. Musimy wygrywać każdy mecz o mistrzostwo. Kiedy wygrywamy, przynoszą nam rekordy. Dobrze jest bić rekordy, ale się nie przygotowujemy. Myśląc o tych rzeczach, myślimy jechać na te mecze, aby zostać mistrzami. To społeczność Galatasaray, nasi widzowie, pobili ten rekord. „Ta jedność przynosi sukces. W Galatasaray staramy się pobić te rekordy. Lubimy. Musimy wygrać wszystkie mecze, niezależnie od tego, czy gramy u siebie, czy za granicą” – stwierdził w oświadczeniu.

Jeśli zdobędziemy gola w pierwszej połowie, musimy strzelić gola w drugiej połowie. Wrócimy do tygodniowego meczu. Wracamy do jednotygodniowego meczu. Od teraz będzie inaczej nas w zakresie przygotowań i odpoczynku. Będziemy przygotowywać mecz po meczu. Jesteśmy w Superpucharze. W tygodniu gramy tylko w deblu. Nasza drużyna „Myślę, że jak to się skończy, będzie jeszcze lepiej.” Powiedział:

Relacja z Superpucharu

Zapytany o Superpuchar Oaken Brook odpowiedział: „Zrobimy wszystko, co zdecyduje konfederacja. Za nami tydzień meczów. Zagramy, cokolwiek zdecyduje konfederacja. Poza tym nie mamy nic do powiedzenia”.

Zranienie Khana Ayhana

Okan Buruk powiedział, że sprawdził, co u Khana Ayhana, który doznał kontuzji i opuścił mecz.

Brooke powiedziała, że ​​w szpitalu Khana przeprowadzono badania i dodała: „Mam nadzieję, że to nic poważnego. Opuścił zawody, ponieważ nie mógł kontynuować rywalizacji. Uważamy, że to nic poważnego”. powiedział.

READ  Na żywo | Fatih Terim w swoim pierwszym meczu! | Wiadomości Panathinaikos – Giannina – Galatasaray (GS).

„Jesteśmy najbardziej mistrzowską drużyną Turcji”

„Naszym celem co roku jest zostać mistrzem. Rozpoczęliśmy ten sezon z celem bycia mistrzem. Zdobyliśmy mistrzostwo najlepszej drużyny Turcji w ważnym wyścigu, z największą liczbą gwiazdek” – powiedział Buruk, odnosząc się do Mircei Lucescu wyrównał rekord większości zwycięstw u siebie z rzędu przez menedżera pod wodzą Galatasaray. Jesteśmy zespołem, który zdobył trofea. Jesteśmy jedyną drużyną, która zdobyła to trofeum w Europie. Naszym celem jest zostać mistrzem i uszczęśliwiać naszych fanów. Naszym głównym celem jest zdobycie 24. mistrzostwa w tym sezonie. Następny sezon zaczniemy od zdobycia tytułu mistrza. Teraz najważniejsze, aby dobrze przejść pozostałe 9 meczów. „- ocenił.

„Zrobiliśmy to, co trudne, nie mogliśmy zrobić tego, co było łatwe”

Okan Brook opowiedział o swoich 3 bramkach zdobytych spoza pola karnego.

Oceniając strzały Kerema Demirbeya i Derricka Kone'a spoza pola karnego, 50-letni trener stwierdził: „Kerem Demirbey oddaje strzały zza pola karnego, nie oddając żadnego dystansu. To jest jego cecha charakterystyczna. Dziś za często tam wchodził. Strzelał do Kone’a w rogach, biorąc pod uwagę piłki po oddaniu piłki.” Umieściliśmy piłkę w polu karnym. Generalnie robiliśmy trudne rzeczy, ale nie mogliśmy robić łatwych. Mogliśmy wyprodukować więcej. Nie mogliśmy. Ostatnie przejścia należy wykonywać w wygodnych pozycjach. Dzisiaj zazwyczaj robiliśmy trudne rzeczy w grze, ale nie mogliśmy robić łatwych.” Skomentował:

„Postać kochana przez wszystkich”

Brook powiedział, że Lucas Torreira, który strzelił swojego pierwszego gola dla Galatasaray, był popularną postacią w zespole.

„Lucas Torreira to ważna postać, którą wszyscy kochają. Jego występy i człowieczeństwo są na najwyższym poziomie. Jest także zabawną osobowością. Od czasu do czasu też się z siebie naśmiewa. Dziś strzelił swojego pierwszego gola” – Ogan Brook powiedział o urugwajskim pomocniku, który w żółto-czerwonej koszulce strzelił gola w swoim 71. oficjalnym meczu. Myślę, że to ważny i cenny cel. Chcemy, żeby się wzmocnił i wspierał atak. Dziś jest dla niego ważny dzień” – ocenił.

READ  Nie ma opłaty certyfikacyjnej, ale jej cena wypala kieszeń - Wiadomości sportowe z ostatniej chwili

„Dzisiaj rano na treningu widziałem włosy Icardiego. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet przefarbował włosy na specjalną farbę. To ważna wiadomość. Nie wiem. Jeśli dalej będzie się tak zachowywał, zdobędzie ważnego gola” – powiedział Brook. nowego stylu Mauro Icardiego, który pofarbował mu włosy na różowo. „Zostawił rzut karny Keremowi Demirbeyowi. Wykonał ważny gest. Sposób, w jaki myślał o swoim koledze z drużyny, był jednym ze złotych momentów tego dnia” – powiedział.

„Kerem Demirbay sam kupił koszulkę”

Okan Buruk pochwalił Kerema Demirbeya, który strzelił „hat-tricka” w turnieju i dodał: „Jednym z naszych największych problemów jest to, że wielu naszych zawodników nie spędziło z nami początku sezonu. Wystąpił problem z adaptacja. I odnalezienie się fizycznie. Czasami następuje proces adaptacji psychicznej. To wszystko. Gra przed wielkimi fanami nie jest łatwa. Wciąż są gracze, którzy dobrze radzą sobie na meczach wyjazdowych, ale nie mogą spisać się tak samo u siebie. Ta presja sprawia, że ​​wszyscy jesteśmy bardziej aktywni. Przystosowanie się, poznanie presji, zespołu i gry wymaga czasu. Kerem Demirbey dobrze radzi sobie z piłką i bez niej. Dobrze gra w obu aspektach gry. Kerem sam odebrał koszulkę. Daję szansę grze wielu moim zawodnikom. Niektórzy potrafią nadążyć, inni nie. Kerem wziął koszulkę i poprawił swoje występy. Obecne występy i konsekwencja Kerema są doskonałym przykładem dla wszystkich graczy”.

„Wielu lewych obrońców zmieniło się w obronie. Z pewnością nasi środkowi obrońcy. Zmieniają się także w zależności od kontuzji, formy lub meczu. Na prawym obrońcy gra Barış po Sacha Poyu” – powiedział Bruk, wspominając, że to oni byli drużyną który stracił najmniej bramek w lidze, mimo że nie był w stanie osiągnąć stabilności w obronie z powodu kontuzji i innych powodów. ” I oszust gra. W niektórych rozgrywkach korzystamy z zawodników rekrutowanych z problematycznych obszarów. Właściwie gram, bo wierzę. Moi zawodnicy dzisiaj ufałem Berganowi na środkowym obrońcy. Wykorzystaliśmy Barışa na bocznym obrońcy. Bardzo cenne jest to, że nasi zawodnicy chcą wnosić coś do drużyny i grać niezależnie od zajmowanej pozycji. Używamy moich zawodników na różnych pozycjach. „To dla mnie zaleta. Pokazuje mój charakter i profesjonalizm, gdy moi gracze akceptują to i wnoszą wkład do drużyny i zespołu”.

READ  Świetny wieczór w Lidze Mistrzów: zwycięstwo Interu z Hakanem, szok Simeone! Luc de Jong przeszedł do historii

„Atakowanie przed Sacha Bhai”

Brook pochwalił ofensywną grę Derricka Cone'a, który został dodany do ich składu podczas transferu w połowie sezonu.

Porównując Kone'a i Sachę Boeya, którzy przenieśli się do Bayernu Monachium za rekordową kwotę, Brook kontynuował swoje słowa w następujący sposób: „To dwaj różni gracze. Defensywna strona Sachy Boeya, umiejętność gry jeden na jednego i piłka powietrzna są bardzo mocne. Wiele osób stawia Dericka w defensywie przed Derrickiem. Pchnięcia, wyczucie czasu, dośrodkowania i strzały znacznie przewyższają Sacha Poy. Poy nie pokazał takiego samego sukcesu w ostatnich podaniach. Sacha Poy był ogromną siłą. Jakość fizyczna to nasz zespół. On był skuteczny w utrzymywaniu fizycznej przewagi nad naszymi przeciwnikami. Sacha jest opóźniony w ataku. W defensywie. Jest to ważne dla naszej obrony. Chcieliśmy poprawić atakującą stronę Chadka Boi. Derrick jest przede wszystkim atakującym bocznym obrońcą. Jest zawodnik, który zbliża się do bramki przeciwnika i skutecznie uczestniczy w strzelaniu, dośrodkowaniu i ataku. „Mogę powiedzieć, że wykonał dobrą robotę. Derrick dał nam właściwą odpowiedź, a aspekt defensywny dał nam do myślenia.

„Musimy wspierać naszych zawodników od początku do końca meczu”

Trener Galatasaray Brook poprosił swoich fanów o wsparcie niektórych zawodników.

„Musimy wspierać naszych zawodników od początku do końca meczu. Zawodnicy starają się dać z siebie wszystko, gdy mają piłkę. Ich nogi czasem popełniają błędy, nasi kibice fantastycznie wspierają drużynę, niektórzy Czasami słychać głosy podniesione przeciwko niektórym graczom.” Myślę, że dzisiaj Zaha i Tetteh skutecznie pomogli zespołowi. Ich pewność siebie wzrośnie w kolejnych tygodniach. .Hakim Jiyech również powrócił. Jest także jednym z naszych cennych zawodników. W kolejnych meczach poziom gry będzie coraz lepszy. Na trybunach będą słychać łamiące się głosy. Myślę jednak, że to się skończy, gdy nasi gracze staną się lepsi. – zakończył swoje słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *