Odpowiedź Bülenta Uyguna do Raya Manaja z Kalatasaray: Jeśli król przyjdzie, nie będzie mógł się spotkać – Sivasspor

W 34. tygodniu rozgrywek Trendiol Super League drużyna Sivasspor pokonała Konyaspor 1:0. Po meczu trener Bülent Uygun odpowiadał na pytania na konferencji prasowej.
Uygun rozpoczął swoje przemówienie od oceny meczu i powiedział: „Cieszymy się, że zdobyliśmy 3 punkty. Wiemy, że nasz przeciwnik to dobry zespół. Wygraliśmy u siebie. Być może zasługiwali na zwycięstwo bardziej niż my. Rey Manaj również strzelił swojego gola, dał nam 3 punkty i pokazał, że chce wyjechać do Europy.

„Ray Manaj uderza piłkę jak rakieta”
O występie Raya Manaja Uygun powiedział: „Ray Manaj uderza piłkę jak rakietą. Ma talent dany od Boga i dobrze uderza piłkę. „To wyjątkowy i bardzo ważny mecz piłki nożnej, ale niestety Manaj popełnił wiele błędów na boisku” – powiedział.

class=”medyanet-inline-adv”>
Şekip Mosturoğlu nowym prezesem drużyny Fenerbahçe!
Sprawdź wiadomości

Odpowiedź Bulenta Uyguna dla Galatasaray do Raya Manaja: Nie mogę się spotkać, jeśli przyjdzie król.

„Dziękuję piłkarzom”
Odnosząc się do wiadomości, że bramkarz Ali Chasal opuści drużynę Wural, Uygun powiedział: „Ali Shaal spotkał się dzisiaj po raz pierwszy z zarządem, po zakończeniu swojego pobytu w drużynie. Nikolic dzisiaj zagrał. Ja też jestem z tego bardzo zadowolony. Chciałbym podziękować obu naszym bramkarzom. „Chcę podziękować wszystkim moim braciom w drużynie” – powiedział.

„Powiedziałem 50 piłkarzom”
„Czy transfer na przyszły sezon się rozpoczął?” zapytał dziennikarz. Na pytanie Uygun powiedział: „Nasz zespół ds. relokacji rozpoczął pracę. 18 naszym zawodnikom wygasają kontrakty. Powiedziałem menadżerom, że chcę prawie 50 piłkarzy. Zarząd będzie próbował kupować piłkarzy, co będzie dla nas korzystne ekonomicznie, ale nie popieram tego. Chcę mieć od 20 do 30 tysięcy fanów. Oczekuję, że mieszkańcy Śiwy powstaną. Chciałbym także wyrazić wdzięczność przybyłym 2-3 tysiącom osób. „Baza fanów zjednoczy się i będzie bardziej podekscytowana nowym sezonem” – powiedział.

READ  Burak Yilmaz wraca do Turcji! Będzie wybierał pomiędzy dwiema różnymi opcjami.

class=”medyanet-inline-adv”>


Ismail Yukcek z Fenerbahçe nie może powstrzymać łez!  Derby śledzili kibiceIsmail Yukcek z Fenerbahçe nie może powstrzymać łez! Derby śledzili kibice
Sprawdź wiadomości

„Nie ma takiego świata”
Na koniec, na wieść o transferze Raya Manaja do Galatasaray, Uygun powiedział: „Staram się spotkać ze wszystkimi w zespole w sprawie transferów wewnętrznych. W naszym zespole, nawet jeśli przyjdzie król, nie możemy rozmawiać o transferze żadnego zawodnika, któremu nie wygasł kontrakt. Nie ma takiego świata. „Zobaczymy później” – odpowiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *