Obiecujący komunikat gospodarczy ministra Shimska po spotkaniu z inwestorami w USA: Przyczyni się to do przepływu środków do Turcji.

Podczas spotkania z inwestorami w Nowym Jorku minister skarbu i finansów Mehmet Simcek powiedział, że Turcja w dalszym ciągu budzi entuzjazm. Minister Şimşek powiedział: „Mam nadzieję, że te spotkania przyczynią się do przepływu środków dla Turcji”. powiedział.

Minister ŞİMŞEK spotyka się z inwestorami w Nowym Jorku

Minister skarbu i finansów Mehmet Simcek, który przebywał w Nowym Jorku w USA w ramach konferencji Zgromadzenia Ogólnego ONZ, spotkał się z międzynarodowymi inwestorami. Podkreślając, że Turcja w dalszym ciągu zachęca inwestorów, Minister Şimçek przekazał informację o spotkaniu.

„Duża grupa zainteresowanych inwestorów w Turcji”

Simcek powiedział, że odbyli konstruktywne spotkania z biznesmenami, zarządzającymi funduszami i wyższą kadrą kierowniczą agencji ratingowych w Nowym Jorku w ramach swoich kontaktów w USA, dodając, że obaj mieli okazję nawiązać kontakt z dużą grupą zainteresowanych inwestorów w Turcji. Dzisiejsze ważne wydarzenia

„Podzielałem cele planu gospodarczego”.

Podczas pierwszego z tych spotkań, którego gospodarzem był Goldman Sachs, jeden z wiodących banków inwestycyjnych na świecie, Şimşek spotkał się z czołowymi światowymi menedżerami finansowymi podczas okrągłego stołu, aby omówić Turcję. gospodarka Powiedział, że podzielił się celami projektu i planem działania, którego należy przestrzegać.

„Mam nadzieję, że przyczyni się to do przepływu środków do Turcji”

Minister Şimşek powiedział: „Podczas 13. Konferencji Inwestycyjnej w Turcji zorganizowanej wspólnie przez Radę ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranicą, Radę Biznesu Turcja-USA i Goldman Sachs zwróciłem się do dużej liczby inwestorów i wyjaśniłem perspektywy gospodarcze Turcji. Wsparcie dla naszej polityki w zakresie wdrożenie ram politycznych zwiększy zaufanie do naszych ram politycznych. to bardzo ważny czynnik. Mam nadzieję, że te spotkania przyczynią się do przepływu środków do Turcji”.

READ  Eve intensyfikuje się na rynkach Gurban - Aktualności 7 Gospodarka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *