Aziz Yıldırım: Jeśli zostaniemy mistrzami… – wiadomość z ostatniej chwili Fenerbahçe

Kandydat na prezydenta Fenerbahçe, Aziz Yıldırım, spotkał się z członkami Kongresu i złożył znaczące oświadczenia. Oto słowa Yıldırıma… WIADOMOŚCI SPORTOWE FB

Kandydat Fenerbahçe na prezydenta Aziz Yıldırım spotkał się z członkami Kongresu i złożył oświadczenia przed Zgromadzeniem Ogólnym, które w normalnych wyborach odbędzie się w dniach 8–9 czerwca, jeśli nie uzyska większości w dniach 30–31 maja.
Aziz Yıldırım, który spotkał się z członkami Kongresu w restauracji w Kalamış, wszedł na arenę z wiwatami i pochodniami.
Yıldırım podziękował wszystkim w swoim przemówieniu podczas kolacji, która przyciągnęła uwagę członków Kongresu.
„Przegrajmy, Fenerbahce wygra”

Wszyscy będziemy szczęśliwi, jeśli Fenerbahçe wygra i zostanie mistrzem. Na mecz Galatasaray: „Pokonajmy Galatasaray”. Powiedziałem. Jeśli zostaniemy mistrzami, doszliśmy do punktu, w którym straciliśmy szansę na zdobycie fotela prezesa i kadry zarządzającej. Ale i tak niech Fenerbahce zostanie mistrzem. Dzieci nie były szczęśliwe od 10 lat. Jeśli zostaniemy mistrzem, dzieciaki Fenerbahçe nie będą smutne.
Podkreślając, że oddziały amatorskie z sukcesem kontynuują działalność w Fenerbahçe, Yıldırım powiedział:

„Jesteśmy klubem sportowym. Oddziały amatorskie kontynuują działalność tak, jak ją przerwaliśmy. Mam nadzieję, że nasz zespół dotrze do finałowej czwórki, aby zostać mistrzem i po raz drugi sięgnąć po trofeum. Ktokolwiek wygra wybory, społeczność Fenerbahçe musi kontynuować działalność. W jedności i wspólnota, to wydarzyło się 3 lipca. Nie ma znaczenia, czy zostaniemy wybrani, czy nie. Jesteśmy wielcy, musimy być wielcy. Siły narodowe widziały to 3 lipca. Obejmijmy wszyscy Republikę Turcji i dążmy do tego kraju, aby mógł iść naprzód: „Bardzo was wszystkich kocham. Jesteśmy Fenerbahce. Zrobiliśmy wszystko, aby ustanowić tę republikę. Dlatego musimy chronić Fenerbahçe i zawrzeć pokój, a nie walczyć.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *