O oszałamiającym tańcu Selen Görgüzel mówią media społecznościowe! „Siostro, sperma nie jest dla ciebie dobra”

Piosenkarka Selen Korkusel, była żona aktora Hamdiego Alkana, swoimi oświadczeniami przedstawia porządek obrad. Görgüzel, która jest obecnie gospodarzem programu Söylemezsem Olmaz, ostatnio od dłuższego czasu mówi, że męskie plemniki po nałożeniu na twarz jeszcze za życia powodują efekt liftingu skóry.

Selen Görgüzel jest teraz na porządku dziennym ze swoim ekstrawaganckim tańcem. Słynna artystka obchodziła wczoraj na scenie swoje urodziny, a podczas tańca prezentowała się wręcz magicznie.

Te chwile ze słynnym nazwiskiem szybko stały się popularnym tematem w mediach społecznościowych. do Görgüzel; Padały komentarze typu: „Siostro, nie masz nasienia”, „Może zabrał głos ze sobą”, „Myślę, że z jego zdrowiem psychicznym nie jest dobrze”, „Gdzie brakuje głosu”. był'.

Selen Görgüzel, która w 2014 roku wyszła za Hamdiego Alkana, najpierw została aktorką, a po rozwodzie w 2022 roku została piosenkarką i prezenterką magazynów, często jest na porządku dziennym.

Oprócz ekscentrycznych i efektownych wypowiedzi Selen Görgüzel zyskuje sławę dzięki ciekawym połączeniom, tańcom i interpretacjom.

Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej
Zaimponował fanom w mini stylu!
Odcisnęło piętno na Gali! „Prosty, ale stylowy”
Hasan Khan Kaya odpowiedział gościowi oniemiały! „Uderz mnie?”
READ  Stambuł przeżywa okres największej renowacji w swojej historii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *