Nowa gwiazda Galatasaray ogłoszona! Tegoroczna relokacja trafia do Turcji

Przygotowania do następnego sezonu rozpoczęły się wcześnie w Galatasaray, gdzie do końca mistrzostw pozostał tylko jeden mecz. Żółto-czerwoni wystąpią w przyszłym sezonie w Pucharze Europy i chcą awansować w Europie z ambitną drużyną. Kierownictwo Galatasaray zaczęło działać w tym kierunku i otworzyło ramiona dla 20-letniej młodej gwiazdy Tottenhamu, Babe Mater Sark.

Nowy cel Galatasaray: Babe Mater Sir

Galatasaray nacisnął przycisk, aby zbudować długoterminowy skład, gdy zwiększa liczbę personelu na następny sezon. W tym kierunku żółto-czerwoni zakończyli poszukiwania pomocnika, który może dołożyć do zespołu na wiele lat. Galatasaray ma szansę trafić w dziesiątkę dzięki transferowi młodych gwiazd pod koniec sezonu.

Zgodnie z wiadomością od Ertem Süzgün; Żółto-czerwoni niedawno dodali do swojej listy transferowej 20-letniego pomocnika Babe Moddera, który gra w Tottenhamie. Żółto-czerwoni, którzy rozpoczęli negocjacje w sprawie młodej gwiazdy Babe Mater Sarka, której kontrakt z Tottenhamem wygasa w 2026 roku, dodadzą zawodnika do składu, jeśli zgodzą się z klubem.

występ w tym sezonie

20-letni Pepe Modder, który gra w drużynie Premier League Tottenham, rozegrał 443 minuty w zaledwie 13 meczach w tym sezonie.

READ  Atilla Karaoğlan prawie popełnił fatalny błąd w Lidze Europy! - Piłka nożna - Wiadomości sportowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *