Minister przemysłu i technologii Mustafa Varank pogratulował kobiecej drużynie piłki ręcznej Bursa Metropolitan Belediyespor.

Minister przemysłu i technologii Mustafa Varank pogratulował drużynie piłki ręcznej kobiet Bursa Metropolitan Belediyespor Club znanej jako „Boirasin Kislari”, która ukończyła pierwszą ligę piłki ręcznej kobiet jako mistrzynię i awansowała do Superligi podczas uroczystości w Mutanya.

Przybywając do Mudanyi z Anatolijskim Czerwonym Psem, Varank maszerował na Plac Rozejmu w Mudanya z orszakiem rozpoczynającym się z BUDO Pier z udziałem zawodników drużyny, przedstawicieli technicznych i mieszkańców Bursy.

Przemawiając podczas uroczystości, Varank pogratulował zawodnikom mistrzowskiej drużyny.

Varanc powiedział, że zaczął uważnie śledzić „Daughters of Boiras” od pierwszego usłyszenia ich. Pracuj. Dziewczyny z Poiras również grają ciężko, ale osiągają wyniki. Szczęśliwych mistrzostw. Będziemy razem śledzić twoje sukcesy w Super Lidze. użył wyrażenia

Zauważając, że maj spędzili na sytuacji wyborczej, Varank powiedział: „Opuścimy tę sytuację wyborczą w niedzielę 28 maja. Otwórzmy razem drzwi stulecia Turcji i stulecia sportu. Oto jak jesteśmy Stworzymy stulecie Turcji z naszymi odnoszącymi sukcesy sportowcami i młodymi braćmi. Zrobimy to”. powiedział.

Minister Varank zapewnił, że zawodnicy drużyny otrzymają tydzień urlopu i powiedział: „Wstrząśniemy Super Ligą północnym wiatrem”. powiedział.

Varank wręczył kolegom z drużyny mistrzowskie kwiaty i nagrody. Zawodnicy drużyny podarowali także ministrowi Varangowi koszulkę z jego imieniem.

Burmistrz Bursy Metropolitan Municipality Alinur Aktaş pogratulował zawodnikom mistrzowskiej drużyny, z której Bursa jest dumna i powiedział, że w następnym okresie odniesiemy sukces w Europie.

Na zakończenie uroczystości przemówienia wygłosili kapitan drużyny Melik Casaboglu i główny trener Merv Yilmaz, podczas gdy minister Varang i zawodnicy wspólnie wznieśli mistrzowskie trofeum.

READ  Prezenty łączące technologię i modę • theMagger

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *