„Nie będzie łatwo, Arda Culler ma większe doświadczenie…”

class=”medyanet-inline-adv”>

Nasza reprezentacja w piłce nożnej zmierzy się w pierwszym meczu z Gruzją na EURO 2024. Nie chcąc pozostawiać żadnych niespodzianek swoim debiutantom w gigantach, Crescent-Stars będą starali się zapewnić grupom dobry start, opuszczając boisko z 3 punktami. Kaka Kalatze, który rozegrał 83 mecze w reprezentacji Gruzji i był niegdyś znanym nazwiskiem Milanu, skomentował perspektywy drużyn w grupie. 29-letni piłkarz Saba Lobjanitse, który wcześniej przez 3,5 roku grał w Superlidze i był ważną postacią reprezentacji Gruzji na turnieju, oceniał trudne miejsce w grupie.

Oto wypowiedzi Kaki Kalatze i Saby Lobjanits na temat Euro 2024:

Kaka Kalatse:

„Na drodze do Euro 2024 spotkaliśmy się z wieloma rozczarowaniami, ale nigdy się nie poddaliśmy”

class=”medyanet-inline-adv”>

Mówiąc najpierw o ekscytacji reprezentacji Gruzji na EURO 2024, słynne nazwisko powiedziało: „Reprezentacja Gruzji po raz pierwszy w swojej historii zdołała wziąć udział w Mistrzostwach Europy. Był to dla nas ogromny sukces i ogromna radość. Aby osiągnąć ten sukces, musieliśmy przejść bardzo długą i trudną drogę. Przeżyliśmy wiele rozczarowań, ale nigdy się nie poddaliśmy i jakoś próbowaliśmy zrobić wszystko, aby zdobyć mistrzostwo Europy. Jesteśmy zachwyceni możliwością pokonania Grecji i zakwalifikowania się do Mistrzostw Europy po raz pierwszy w historii. Brawo dla zawodników za to zwycięstwo, ale podkreślić należy także rolę trenera Willy’ego Sagnola. Ważne jest również to, co nasz rząd zrobił dla tego sukcesu. Bo ostatnio futbolowi nadano większe znaczenie. Ponadto rozwinięto kilka infrastruktur i utworzono akademie sportowe dla dzieci. Oczywiście wszystko poszło dobrze. „Chcę podziękować wszystkim, zwłaszcza gruzińskim kibicom, za to wspaniałe wydarzenie” – powiedział.

„Myślę, że to trudna grupa, ale Portugalia jest moją ulubioną”

Oceniając rywalizację w grupie F, Kaka Kalatze powiedział: „Patrząc na drużyny w grupie, myślę, że to będzie bardzo trudna grupa, ale każda drużyna wyjdzie z grupy; chcę podkreślić, że ma szansę walczyć na wyższym poziomie. Jednakże moją ulubioną jest reprezentacja Portugalii. „Myślę, że inne drużyny grają w piłkę na tyle, aby ze sobą konkurować” – powiedział.

READ  Oglądaj Beşiktaş - Samsunspor na żywo | Kiedy mecz Beşiktaşu? O której godzinie i na jakim kanale? - Wiadomości z ostatniej chwili Beşiktaş

class=”medyanet-inline-adv”>

„Turcja gra solidną taktycznie i bardzo poprawną piłkę nożną”

Nawiązując do procesu uczestnictwa w EURO 2024 w roli lidera naszej narodowej reprezentacji w piłce nożnej, 46-letnia była gwiazda pochwaliła się i kontynuowała: „Przez wiele lat graliśmy przeciwko sobie z Vincenzo Montellą. To solidny zawodnik i silny napastnik. Mandella dobrze rozpoczął grę w reprezentacji Turcji. Pod jego okiem zespół bardzo mocno rywalizował w fazie grupowej eliminacji EURO 2024. Oczywiście, że jest dobrym trenerem. Reprezentacja Turcji gra taktycznie bardzo precyzyjną piłkę nożną. Chciałbym powiedzieć, że reprezentacja Turcji to mocna drużyna ze stabilnymi zawodnikami. To będą więc bardzo ciekawe mistrzostwa Europy. Wiadomo, że reprezentacja Turcji to dobry zespół, bo na Mistrzostwa Europy zespoły nie mogą trafić przez przypadek. Türkiye gra standardową piłkę nożną. Rola Montelli w sukcesie zespołu jest oczywista i przyjrzymy się tym sukcesom.

class=”medyanet-inline-adv”>

„Gruzja ma większe szanse na zwycięstwo”

Nawiązując do szans na spotkanie obu drużyn w pierwszym meczu grupy, Kaka Kalatze powiedział: „Jeśli chodzi o wtorkowy mecz, będzie to bardzo trudny mecz. Ani dla Gruzji, ani dla Turcji nie będzie to łatwy mecz. Zobaczmy co się stanie. Trudno przewidzieć, kto wygra, ponieważ w dzisiejszym futbolu można rywalizować z każdym. Gruzja po raz pierwszy uczestniczy w Mistrzostwach Europy. To, że Turcja ma więcej doświadczenia w tym względzie, jest zaletą, ale mamy bardzo silny zespół z młodymi zawodnikami. Mamy kilku gwiazd na poziomie europejskim i myślę, że jeśli dadzą z siebie wszystko; „Gruzja ma duże szanse na zwycięstwo i ogólnie na rywalizację na wyższym poziomie”.

class=”medyanet-inline-adv”>

Saba Lobjanits:

„Gra w Super League była dla mnie wspaniała”

Saba Lobzanitze, gwiazdor kadry Gruzji na EURO 2024, który przez krótki czas rywalizował w Super League w koszulkach Hataysporu, Ankaragücü i Fatiha Karagümrüka, z pierwszej ręki opowiedział o swojej przygodzie w Super League, mówiąc: „Turecka Superliga była świetna. I mocna liga. Jest tam bardzo dobrych zawodników i zawsze ciężko jest tam wygrywać mecze. Mam dobre wspomnienia z Turcji i bardzo podobała mi się gra w Super League. Sytuacja w lidze tureckiej jest dla mnie jedną z najlepszych sytuacji. „Na meczach u siebie wszystkich wielkich drużyn, takich jak Galatasaray, Fenerbahce, Besiktas i Trabzonspor, panowała niesamowita atmosfera” – powiedział.

READ  Kapitan Kayserispor Ali Çamlı próbował zaatakować sędziego Halila Umuta Melera

class=”medyanet-inline-adv”>

Wyznanie legendy Gruzji Kalatze przed meczem reprezentacji: Nie jest łatwo, on ma duże doświadczenie, Arda Guler...

„Wulkan Demiral i Andrea Burlow…”

29-letni piłkarz, który miał okazję pracować z trenerem Volkanem Demirelem, kiedy grał w Hatayspor, oraz Andreą Pirlo podczas swojej przygody z Fatihem Karakumrukiem, tak mówił o obu trenerach: „Obydwaj byli świetnymi trenerami, ale byli bardzo różni. Volkan Hodja jest bardzo blisko zawodników i zawsze starał się z nami komunikować. Był także bardzo dobrym człowiekiem. Moja nauczycielka Andrea miała inny sposób myślenia, ale miała też dobrą wizję. „Jest bardzo dobry w taktyce i jest bardzo miłą osobą” – powiedział.

„To niesamowite uczucie być na Euro 2024”

Opisując emocje związane z EURO 2024, jakie towarzyszyły gruzińskiej reprezentacji narodowej, która po raz pierwszy w swojej historii brała udział w Mistrzostwach Europy, Lobjanitse powiedział: „Przede wszystkim to niesamowite uczucie być tutaj. Wiemy, jak duże jest to wydarzenie dla naszych ludzi. „Oczywiście duży wpływ na ten sukces miał Willy Sagnol, ponieważ był pierwszą osobą, która sprowadziła Gruzję do Europy” – powiedział.

Wyznanie legendy Gruzji Kalatze przed meczem reprezentacji: Nie jest łatwo, on ma duże doświadczenie, Arda Guler...

„To nie będzie łatwy mecz dla Turkiewa, ale oni się uśmiechną…”

Utalentowane nazwisko, które wcześniej rozegrało 36 meczów w reprezentacji Gruzji i strzeliło 3 gole, nawiązało do wtorkowego meczu z naszą reprezentacją i powiedział: „Wiemy, że Turcja to świetna drużyna i jesteśmy gotowi. To jest. To nie będzie dla nich łatwy mecz. Mają niesamowitych indywidualnych graczy, takich jak Arda, Hakan, Kerem, Barış Alper i irfan Can Kahveci. Turcja ma świetnych graczy. Arda Güler to niesamowity piłkarz. Myślę, że Arta jest na właściwym miejscu i może poczynić duże postępy w Realu Madryt. „Ma wszystko, czego potrzeba, aby zostać supergwiazdą i myślę, że nim zostanie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *