NFL Draft 2022 w Las Vegas: aktualizacje i analizy na żywo w pierwszej rundzie

dług…Isaac Brecken dla The New York Times

Nie wszyscy w Las Vegas są zadowoleni z przybycia do miasta draftu NFL. Hotele są przepełnione, restauracje przepełnione, a dziesiątki tysięcy fanów, którzy odwiedzają trzydniową imprezę, bez wątpienia przybędą do wielu tutejszych kasyn.

Ale dla Jaya Kournake, wiceprezesa Westgate Superbook, jednej z największych książek sportowych w Las Vegas, projekt może stracić pieniądze. Wielu graczy ma dużo danych na temat drużyn NFL i graczy z college’u, którzy mogą im pomóc. Niektórzy mogą nazwać to równorzędnym, ale dla książki do gry, która opiera się na „asymetrycznych” ilościach danych (więcej na nich, mniej na obstawiających), jest to katastrofalny przepis.

„Jest tam wiele informacji: ostre osoby je mają, nowe mają je”, powiedział Kourage, siedząc w loży VIP na podłodze SuperBooka w tym miesiącu. „To moje ulubione wydarzenie, ponieważ wygrywają”.

Kornege powiedział, że nie zarobił pieniędzy na imprezie Westgate, odkąd w 2017 roku zaczął obstawiać zakłady sportowe w Las Vegas. Aby kontrolować ich ekspozycję, książki sportowe oferują stosunkowo niski limit 1000 USD.

Większość książek sportowych z Las Vegas właśnie opublikowała swoje kursy w tym tygodniu. Według BetMGM, Eiden Hutcinson, Edge Rusher z Michigan, był pierwszym wyborem.

W Nevadzie zakłady zawierające imię gracza są rozłączone 24 godziny przed rozpoczęciem pierwszej rundy, czy to telefonicznie, czy osobiście w książce gry. Obstawiający, którzy chcą najpierw wybrać Hutchinsona, muszą to zrobić do środy wieczorem.

READ  Rozpoczyna się konwój TOGG T10X z okazji 100. rocznicy!

Zakłady, które nie zawierają nazwiska gracza – na przykład powyżej/poniżej liczby wybranych linebackerów lub liczby graczy z Konferencji Południowo-Wschodniej przyjętych w pierwszej rundzie – można stawiać do początku rundy. Dany dzień. Pomimo tych zmiennych, obstawiający pojawiają się coraz częściej.

„Jest znacznie mniej prawdziwych niespodzianek” – powiedział Kornege. „Nie wiem, dlaczego stawiamy na draft. Nie wygraliśmy jeszcze żadnych pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *