Nauka zwycięży z młodymi ludźmi – gazeta Ereğli Önder

Marcowe wydarzenie naukowe programu „Winning Science with Youth” odbędzie się w filii „Matematyka”.Stambuł (IGFA) – Działając w przekonaniu, że nauka wygrywa dzięki nowym odkryciom, które zmieniają życie pacjentów, Pizer Turkey, firma biofarmaceutyczna, założyła Stowarzyszenie Kobiet w Nauce, którego celem jest rozwijanie pasji do nauki wśród młodych ludzi. -Rozmowy indywidualne z naukowcami, zachęcające ich do zadawania pytań i wspólnie z otoczeniem inspirują ich do zostania przyszłymi naukowcami. Projekt Naukowy Sukces z Młodzieżą będzie kontynuowany od 2021 roku.

Dzięki programowi, którego celem jest inspirowanie młodych ludzi do podróży akademickich i zawodowych uczniów szkół średnich w wieku 14-18 lat przez różne dziedziny nauki; Spotykając naukowców pracujących w różnych branżach, mogą doświadczyć procesu dokładnego poznania swojej pracy, dokładnego badania procesów naukowych, formułowania hipotez za pomocą pytań naukowych, testowania hipotez i przygotowywania eksperymentów z materiałami w domu.

Ogłoszenia o bezpłatnych wydarzeniach naukowych można znaleźć na kontach w mediach społecznościowych Science Heroes Association i Pfizer Turkey.

READ  Spożywaj go codziennie i żyj 100 lat! Naukowcy odkryli sekret długiego życia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *