Ukryj mnie, odcinek 19. Wydano drugi zwiastun! Nas właśnie stracił dziecko! Co wydarzy się w nowym rozdziale Hide Me? Ukryjcie mnie, aktorzy

Armağan Gülşahin i Nergis Otluoğlu Akoğlu napisali scenariusz do filmu „Hide Me” z Urazem Kaygılaroğlu, Cemre Bayselem i Asude Kalebek w rolach głównych.

Serial, którego 19. odcinek zostanie wyemitowany w czwartek, 7 marca, został wyprodukowany przez OGM Pictures i wyreżyserowany przez Nadima Güca.

Co wydarzy się w nowym odcinku?

Choć Nas bardzo cierpi po stracie dziecka, ta sytuacja niepokoi całą rodzinę. Phyllis obwinia córkę i Meada za stratę wnuka, twierdząc, że Nas się nią nie zaopiekował. Insila próbuje zostać z Nasem. Nas otrzymuje potrzebne wsparcie od Kathir, która obwinia się za to, że zostawiła ją samą i nie miała wystarczającego wsparcia w trudnych chwilach.

Choć Zii się to nie podoba, Matt i Semil po raz pierwszy łączą siły jako ojciec i syn. Szykuje się niespodzianka, która poprawi morale Naasa, ale gdy dowiaduje się, że Atif oddał posiadłość Insili, Naas czuje się opuszczony i panuje duże napięcie. Podczas gdy Mette próbuje go uspokoić, słowo wychodzące z ust Nasa szokuje wszystkich.

Nowy odcinek uwielbianego serialu Chakla Beni w Star TV w czwartek 7 marca o 20:00!

READ  Obejrzyj zwiastun 35. odcinka Firebirds! Jest już zwiastun nowego odcinka ATV and Firebirds. Co wydarzy się w przyszłym tygodniu? - Wiadomości fotograficzne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *