Manchester City przeszedł do historii w meczu w Kopenhadze! Arda Güler nigdy więcej nie grał w piłkę nożną

Manchester City zmierzy się z Kopenhagą w ostatnich 16 rewanżowych meczach Ligi Mistrzów UEFA. W tym emocjonującym meczu Manchester City prowadził 3:1. Bramki dla Manchesteru City strzelili Manuel Akanji w 5. minucie, Julian Alvarez w 9. minucie i Erling Holland w 45. + 3. minucie.

class=”medyanet-inline-adv”>

Norweski bramkarz strzelił 41 goli w 37 meczach Ligi Mistrzów. Jedyny punkt dla Danii zdobył Mohamed Elyunusi w 29. minucie.

Podpisali pierwsi

Dzięki temu wynikowi Manchester City gra w Lidze Mistrzów UEFA, pokonując swoich przeciwników 3:1 w pierwszym meczu. Noga awansowała do finału. Dzięki temu giganci Premier League stali się pierwszą drużyną w historii Pucharów Europy, która w dziewięciu kolejnych meczach u siebie strzeliła ponad 3 gole.

Manchester City przeszedł do historii w Kopenhadze, a Arta Guler nie zagrał już więcej

Real Madryt miał trudności, ale zdołał je pokonać

Real Madryt zmierzy się z Lipskiem u siebie w drugim meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Mecz na Santiago Bernabeu zakończył się remisem 1:1. Real Madryt strzelił gola Viniciusa Juniora w 65. minucie. Lipsk odpowiedział na tę bramkę 3 minuty później golem Vilmosa Orbana. Jeden z faworytów turnieju, „White Lightning”, dotarł do ostatniej ósemki.

Ancelotti po raz kolejny nie dał Artie Gellerowi czasu

Reprezentant Polski w piłce nożnej Arda Guler, który rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, nie mógł zagrać w meczu.

READ  Roześmiany dialog „Jaha” między reporterem GS TV a Okon Brook!