Najnowsze wieści na temat przejścia na emeryturę Toma Brady’ego: Aktualizacje na żywo

Kredyt …David Zalubowski / Associated Press

30 franczyz NFL, których nie nazwano New England Patriots ani Tampa Bay Buccaneers, zostało zmuszonych do radzenia sobie z Tomem Bradym przez dwie dekady, często doświadczając przy tym bolesnej straty lub dwóch (lub więcej). Kiedy więc Brady ogłosił we wtorek przejście na emeryturę, te zespoły i ich fani wyrazili podziw, który często był podszyty nutami sarkastycznej radości.

Indianapolis Colts, który stoczył wiele bitew z Patriotami na szczycie AFC podczas rywalizacji Brady’ego z Peytonem Manningiem, opublikował mema z kreskówki „SpongeBob Kanciastoporty” z postacią Skalmara, która radośnie świętuje za zamkniętymi drzwiami po tym, jak powiedział SpongeBobowi: „Powodzenia gdzie indziej ! Będę za tobą tęsknić ”.

The Jets, dywizyjni rywale Patriotów, którzy często słabo kończyli na AFC East, napisali na Twitterze: „Lepiej, żeby to było prawdziwe”. Był to ukłon w stronę zamieszania w zeszły weekend po tym, jak agent i ojciec Brady’ego zakwestionowali raport ESPN, że rozgrywający zdecydował się przejść na emeryturę.

Nawet niedawni zwycięzcy dobrze się bawili. Buccaneers przegrali z Los Angeles Rams 30:27 w ligowej rundzie play-offów, odpadając tuż po tym, jak Brady ponownie pokonał dwucyfrowy deficyt i wyrównał mecz w czwartej kwarcie. Podanie z 55 jardów do przyziemienia do Mike’a Evansa nad obrońcą Jalena Ramseya okazało się ostatnim wynikiem w karierze Brady’ego, czego Ramsey nie zapomni.

Napłynęły też poważniejsze hołdy. Manning, który nie mógł uciec od Brady’ego i grał przeciwko niemu, kiedy później dołączył do Denver Broncos, pogratulował mu. Brady zmierzył się z Manningiem 17 razy i wygrał 11 z tych meczów.

READ  Czy szkoły są zamknięte w HATAY i innych prowincjach? 📌 6 lutego święto państwowe, powiadomienie już jest 🗓 6 lutego 2024 (jutro) wtorek wtorek czy nie? Czy 6 lutego jest świętem państwowym, czy pracownicy są na urlopach?

„To był zaszczyt i przywilej konkurować z nim na boisku” Manning powiedział w oświadczeniu. „I naprawdę doceniam jego przyjaźń poza boiskiem”.

Russell Wilson, rozgrywający Seahawks, również opublikował wiadomość gratulacyjna do Brady’ego na Twitterze.

Jednym z najbardziej pamiętnych momentów po sezonie ostatnich lat był moment, kiedy Brady’s Patriot pokonał Seahawks Wilsona w Super Bowl który zakończył sezon 2014. Malcolm Butler przechwycił podanie Wilsona na linii bramkowej w ostatnim meczu w meczu, przypieczętowując zwycięstwo Patriotów i dając Brady’emu czwarte zwycięstwo w Super Bowl.

Eli Manning, który jako rozgrywający Giants wygrał dwa Super Bowls przeciwko Brady’emu i Patriotom, delikatnie zanotował ich historię pod koniec szczerego wideo gratulacyjnego opublikowanego na Twitterze.

„Doceń swoją hojność przynajmniej w podzieleniu się ze mną kilkoma Super Bowls” – powiedział Eli Manning. „Wszystkiego najlepszego, kolego.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *