Mówi Fatih Terim z greckiego dziennika

Trenowany przez Fatiha Terima Panathinaikos stracił szansę na mistrzostwo po porażce 4:1 z PAOK-em w rundzie mistrzowskiej greckiej Superligi. Potem powiedziano, że Terim i Terim, którzy cieszyli się dużą popularnością wśród fanów i społeczeństwa, w krótkim czasie się rozstaną.

Panathinaikos przegrał z PAOK-em 4:1 w rundzie o mistrzostwo Grecji w Super Lidze. Mówiono, że w Panathinaikosie rozstaje się z Fatihem Terimem, który stracił szansę na mistrzostwo i utrudnił start w Pucharach Europy.

„Rozstanie z Batihem Terimem”

Giannis Chorianopoulos ze Sportim.gr twierdzi, że Panathinaikos zdecydował się na rozstanie z Fatihem Terimem. Chorianopoulos powiedział, że decyzja zarządu Panathinaikosu jest ostateczna i szanse na pozostanie Fatiha Terima wynoszą zero.

Fatih Derim zakończył sezon

Po porażce z PAOKiem Fatih Terim powiedział w swoim oświadczeniu: „Nie powinniśmy postrzegać tego jako wyniku 4:1. Przegraliśmy. Musimy to zobaczyć w ten sposób. Gratulacje dla PAOK-u. Jeśli chodzi o mecz, musimy przedyskutować pewne rzeczy na koniec sezonu mamy mecz z Olympiakosem, a on użył następujących wyrażeń: „Mamy też finał pucharu”.

Odatv.com

READ  Trener Alanyasporu Omar Erdogan: „Ważne zwycięstwo”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *