Nowe badanie przeprowadzone przez zespół złożony z tureckich naukowców

STANBUL (AA) – Prezydent Programu Pomocy Humanitarnej Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgów Estetycznych Ashok. Dr. 8 naukowców z różnych krajów, w tym Tunç Tiryaki, opracowało nowe badanie w dziedzinie medycyny regeneracyjnej z wykorzystaniem technologii egzosomów uzyskanych z krwi pępowinowej cielęcia.

Sonda, zwana „ulepszonym egzosomem hybrydowym”, jest szczególnie stosowana w odnowie i regulacji komórek, dodaje R&D Studies Assoc. Dr. Zostało wykonane przez Driyaki i 7 międzynarodowych lekarzy z całego świata.

Badania będące produktem biotechnologicznym nowej generacji; Odgrywa ważną rolę w procesach biologicznych w obszarach takich jak starzenie się, regeneracja skóry, wypadanie włosów, oparzenia czy gojenie się ran.

Turecki naukowiec Ashok. Dr. W swoim oświadczeniu dla reportera AA, Tunç Tiryaki wyjaśnił, że 8 naukowców z różnych krajów opracowało badanie w ciągu 7 lat w Londyńskim Instytucie Regeneracji.

„Idziesz gdzieś i wstrzykujesz komórki macierzyste, ale komórka macierzysta nic nie robi, po prostu wysyła do otoczenia posłańców, posłańców, których znasz. „I wtedy zamiast przeprowadzać operację komórek macierzystych i zbierać komórki macierzyste, to może otrzymujesz te same wyniki, korzystając z komunikatorów? „Powiedzieliśmy: oto nadchodzi. „W rzeczywistości wykorzystujemy posłańców, których komórki używają do wzajemnej komunikacji, i wykorzystujemy ich w terapii” – powiedział.

doc. Dr. Thiryaki powiedział, że w swoich badaniach wykorzystali krew pępowinową cielęcia i że egzosomy mogą wykorzystać w wielu obszarach, od gojenia ran po leczenie oparzeń, od cukrzycy po odmładzanie skóry.

Opisując badanie jako pierwszą fazę, Thiryaki powiedział: „Dopiero zaczynamy. Myślę, że to badanie odegra ważną rolę w leczeniu raka, diagnozowaniu raka i transferze leków do komórek, ponieważ będzie pełniło rolę przekaźnika”. powiedział.

doc. Dr. Odnosząc się do procesu, przez który przechodzi on i jego zespół, Thiryaki mówi: „W tej chwili patrzymy na ten produkt w pierwszej fazie. Spróbujemy licencjonować go jako wyrób medyczny i wstrzykiwać go, a następnie udzielimy mu licencji jest dostępny doustnie.” powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *