Mitt Romney, przedstawiciel establishmentu, krytykuje RNC za audyt Cheneya i Kingsingera

Ta krytyka podkreśla trwające walki wewnętrzne między lojalistami byłego prezydenta Donalda Trumpa a niektórymi elementami Partii Republikańskiej.

„To hańba dla partii, która potępia tych, którzy mają sumienie i szukają prawdy w obliczu przemocy.

„RNC przeprowadza audyt Liz Cheney i Adama Kinzingera, ponieważ próbują dowiedzieć się, co wydarzyło się 6 stycznia – co?” Senator stanu Luizjana. Bill Cassidy, który… Głosował za skazaniem Trumpa O jego roli w zamieszkach, Czy napisał to na Twitterze Ruch RNC postępował.
RNC zatwierdza audyt Cheneya, Kingsingera, za jego udział w komisji 6 stycznia
„Wierzę, że GOP jest partią wolności i prawdy. Kiedy zostaniesz ukarany za wyrażanie swoich przekonań, trzymanie się polityki i odmowę mówienia rażących kłamstw, jest to smutny dzień dla mojej partii i mojego kraju” – powiedział gubernator Maryland Larry Hogana. Napisał Na Twitterze.
Cheney i Kinsinger byli jedynymi Republikanami w panelu selekcyjnym 6 stycznia. Cheney wcześniej spotkał się z potępieniem za swoją decyzję głosowania za usunięciem Trumpa, w wyniku której został usunięty z kierownictwa Izby Reprezentantów i Skazany Wynik został ogłoszony przez Partię Republikańską Wyoming w lutym 2021 roku. Tymczasem Kinzinger jest… Postanowił nie startować w reelekcji.

Obaj nie skruszyli krytyki Trumpa.

„Jeśli to potępienie, że jestem gotowa powiedzieć prawdę o tym, co wydarzyło się 6 stycznia i upewnić się, że osoby odpowiedzialne zostaną pociągnięte do odpowiedzialności, będę bronić tego, co wiem, że jest słuszne”, powiedział Cheney w tym tygodniu. „Myślę, że to, gdzie jesteśmy, to smutny dzień na imprezie Lincolna”.

READ  Materiały na temat zdolności nuklearnych obcego kraju przechwycone w Mar-a-Lago . Trumpa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *