Twórcy Star Citizen Timeline Przeskalowuje mapę drogową, aby uniknąć „niepokoju”

Gwiazda Obywatela Nowy plan rozwoju publicznego dla deweloperów Cloud Imperium Games nie będzie już zawierał docelowych dat dla funkcji, które przekraczają jeden kwartał kalendarzowy. Zmiana, Firma pisze„Od bardzo głośnej grupy odbiorców map drogowych, którzy postrzegają prognozy jako obietnice” „Za każdym razem zmieniamy dostawy” i „ciągłego hałasu” należy w większości unikać.

Dla Chrisa Robertsa minęło już ponad dziewięć lat Pierwotnie zebrał 6,3 miliona dolarów z funduszu Kickstarter Do Gwiazda Obywatelajest zaciągiem Wzrósł do 434 milionów dolarów finansowania Od lat. Mimo tego czasu i pieniędzy gra jest wciąż tylko bardzo trudną wersją alfa Wciąż brakuje wielu obiecanych funkcji Które mają Powoli wszedł do projektu Wtedy. Gra spin-off dla jednego gracza Siła 42Tymczasem zobaczyłem planowaną wersję beta Ostatnio Wiele metodaZ CIG COO Carlem Jonesem Mówiąc ostatnio Gra może zająć jeszcze „jeden lub dwa lata”.

Aby zapewnić „większą przejrzystość” w obu grach, RSI Obiecano, że zmodyfikuje swoją publiczną mapę drogową „Wykorzystamy nasz wewnętrzny proces monitorowania sprintu, aby zobaczyć nasze postępy”. Kiedy ta nowa mapa drogowa Wydany pod koniec 2020 roku, Skoncentrowany na nowym, mniej wrażliwym na czas „śledzeniu postępu” dla każdego zespołu programistów. To właśnie z tradycyjnym „widokiem wydania” podało kwartalne oszacowanie, kiedy nowe funkcje zostaną wdrożone w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Zwiastun najnowszej wersji alfa Gwiazda Obywatela.

Wtedy, CIG powiedział Daty docelowe w tym scenariuszu wersji są mniej wiarygodne, ponieważ prognozy na osi czasu są przesuwane w przyszłość. Jeśli sekwencja wydań pokazuje, że zakończyła funkcję „w kwartale przed nami”, powiedział CIG, „można powiedzieć, że mamy ~ 90% pewność, że ta dostawa wyprodukuje swój konkretny kwartał”.

READ  Wiadomość z ostatniej chwili... Ali Yerlikaya ogłosił: operację „Postogan-2” w 16 prowincjach!

Przez ponad jedną czwartą CIG powiedział: „Zaufanie do tej prognozy i realizacji zaczną słabnąć”. W związku z tym wydane karty graficzne dla więcej niż jednej czwartej funkcji będą oznaczone jako „tymczasowo” i wyszarzone. Wszelkie funkcje, które pojawiają się w dowolnym miejscu na scenie wydania „Mamy co najmniej jedną dobrą wiarę – około ~70% poziomu pewności – możemy zbudować to okno” – napisał CIG. „Jeśli nie uda nam się przełamać tej bariery wiary nawet w kraju, nie umieścimy tego na karcie zwolnienia”.

Wszystko to jest szeroko ze sobą powiązane Wywiad z dyrektorem ds. rozwoju Erin Roberts w 2019 r.Tam powiedział: „Byłem bardzo pewien i zapytałem zespół, co wprowadziliśmy [the roadmap] Możemy osiągnąć to, co mamy obecnie. … Wiesz ostatnim razem, jeśli uważamy, że możemy to zrobić, umieścimy to na mapie drogowej i tym razem jesteśmy pewni, że możemy to zrobić ”.

Nie nie, nie rozumiesz

Teraz, rok później, CIG Teraz mówi Utrzymywanie materiału filmowego przedstawiającego cztery kwartalniki planów tymczasowego wydania funkcji jest „błędem”. Firma powiedziała, że ​​zmodyfikowany scenariusz uruchomienia „koncentruje się bardziej na aspektach, które mogą wiele zmienić”. Oznaczone jako wstępnie niewiarygodne, ogólne skupienie wielu naszych najbardziej pasjonujących graczy nadal prowadzi ich do interpretowania wszystkiego jako obietnicy w widoku wydania.

Wyjaśniając problem, CIG wydawało się obarczać winą żołnierzy za tę błędną interpretację:

Chcemy przyznać, że nie wszyscy tak to postrzegacie; Wielu wzięło sobie do serca nasz nowy cel i nasze słowa i dokładnie zrozumiało, co staraliśmy się przekazać. Ale wciąż jest bardzo głośna grupa monitorujących mapy drogowe, którzy postrzegają plany jako obietnice. Ich nieustanny hałas za każdym razem, gdy zmieniamy dostawy, stał się rozrywką dla CIG i naszej społeczności wewnętrznie, a także dla potencjalnych fanów Star Citizen obserwujących z naszej strony Open Development Communications.

கிறிஸ் ராபர்ட்ஸ், கிளவுட் இம்பீரியம் கேம்ஸின் CCO (<em>Gwiazda Obywatela</em>„src =” https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2015/02/IMG_3817-640×427.jpg „width =” 640 „height =” 427 „srcset =” https: // cdn .arstechnica.net / wp-content / przesłane / 2015/02 / IMG_3817-1280×853.jpg 2x”/></a><figcaption class=
Zbliżenie / Chris Roberts, dyrektor ds. operacyjnych Cloud Imperium Games (Gwiazda Obywatela)

Aby wyeliminować „rozproszenie uwagi w CIG i naszej społeczności”, gdy zmieniono odległe daty funkcji, CIG przestało teraz prezentować funkcje w ponad jednej czwartej widoku publikacji. Firma pisze, że „chociaż zawsze dodawaliśmy ostrzeżenie, że karta może zostać przeniesiona, teraz lepiej jest nie dostarczać jej na miejscu premiery, dopóki naprawdę tego nie potwierdzimy” (wcześniej, pomimo tych dostaw, 70 procent było opisywanych jako „dobra wiara”).

READ  Oszukał 4 osoby na 15,5 miliona TL! Oto upragniona kara dla pracowników miejskich!

Ta zmiana oznacza, że ​​RSI nie będzie już przeprowadzać dat docelowych dla podstawowych i obiecanych systemów Gamble, w tym radaru FPS, „Zero G Push and Bull”, standardowych hangarów do zarządzania flotą zakupionych statków oraz „doświadczenia kontaktu z graczem”. „Wiele z tych aspektów zmierza obecnie w kierunku wzrostu Siła 42 Po pierwsze, pisze CIG, po czym przenosi się do ogromnego „ciągłego wszechświata”, pisze RSI.

Na jednym poziomie rozumiemy, jak mylące może być tworzenie gier i jak trudne może być dla użytkowników końcowych zrozumienie, w jaki sposób może zmienić się harmonogram wewnętrznego planowania priorytetów i zmian personelu. Ale tworzenie takiej gry „ogólnie” polega na ustaleniu oczekiwań w rozsądny sposób i zrozumieniu, w jaki sposób społeczność interpretuje do pewnego stopnia twoją komunikację.

Co więcej, niektórzy gracze Bycie cierpliwym jest zrozumiałe Jak w przypadku CIG Gwiazda Obywatela Ponieważ nie było widać ostatecznego wydania, dobrze wkroczył w dziesiąty rok wzrostu. Bez względu na to, jak bardzo zaktualizujesz swoją mapę drogową lub zmienisz sposób, w jaki mówisz graczom o tym, co się dzieje, w pewnym momencie ludzie oczekują, że zbliżą się do prawdziwego produktu, który uzasadnia prawie pół miliarda dolarów finansowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *