Mitch Trubisky dostaje kolejną szansę jako starter Steelers

Charlotte, Karolina Północna — Mitcha Trubiskiego Ciąg dalszy jako Kenny’ego PickettaZamiast Pittsburgh Steelers przeciwko Carolina Panthers w niedzielę, zespół ogłosił sobotę.

Trubisky wystartuje zamiast Picketta, który jest w protokole po kontuzji mózgu w pierwszej kwarcie przeciwko Baltimore Ravens w niedzielę. Trubisky podzielił przedstawicieli pierwszego zespołu Mason Rudolf Z Pickettem w praktyce obniżono ocenę z wątpliwej do sobotniej.

„Nie mogę się doczekać tej okazji” – powiedział Trubisky w piątek. „Jestem gotowy do gry. Czuję, że miałem dobry tydzień treningu. Jestem gotowy, aby się odbić. Nastawienie jest gotowe do gry. Zajmiemy się piłką nożną, poruszymy ją. Sprytnie , podejmowanie decyzji, jeśli wszyscy faceci wykonają swoją pracę, zagrają razem, w tym tygodniu.” będzie dobrze.

Trubisky, wybrany w pierwszej rundzie Chicago Bears w 2017 roku, rozpoczął pierwsze cztery mecze sezonu, zanim trafił na ławkę dla Picketta w przerwie po przegranej w 4. tygodniu z New York Jets.

Przeciwko Ravens Trubisky wykonał trzy przechwyty, dwa, gdy Steelers byli na pozycji strzeleckiej. Ma 4 przyłożenia, 5 przechwytów i 63,3% skuteczności w tym sezonie.

„Musi podejmować lepsze decyzje, chronić futbol” – powiedział Trubisky. „Oddaliśmy tam kilka dobrych rzutów. Poruszaliśmy piłką w górę iw dół boiska, ale oczywiście muszę dbać o piłkę nożną, zwłaszcza w czerwonej strefie, abyśmy mogli zdobywać punkty. Nie mogę się doczekać do zbiórek. Zdobądź tę szansę ponownie w tym tygodniu.

Rudolph ma zobaczyć akcję w niedzielę po raz pierwszy w tym sezonie, ostatni w remisie z Detroit Lions w 10. tygodniu sezonu 2021.

„Mam doświadczenie w rozpoczynaniu gry i wchodzeniu w nią” – powiedział Rudolph. „Więc cokolwiek się stanie, myślę, że będę gotowy, jestem na to gotowy”.

READ  Lakhs pojazdów przywiązano do drzew, aby zapobiec wciągnięciu ich do jeziora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *