Mężczyzna z Teksasu wraca do zdrowia po Covid po 453 dniach w szpitalu, wraca do domu na wakacje

Komentarz

Covid-19 wstrzymał życie Dub Crochet.

Mężczyzna z Bellaire w Teksasie był hospitalizowany przez miesiące w sierpniu 2021 r. z powodu paskudnego przypadku koronawirusa — co uniemożliwiło mu cieszenie się kamieniami milowymi i wakacjami.

Tęsknił za narodzinami swojego nowego wnuka. Nie było go w domu na Święto Dziękczynienia w zeszłym roku. I ledwo wyszedł ze szpitala na swoje 70. urodziny.

Większość jego lekarzy nie wierzyła, że ​​będzie mógł opuścić szpital. Jeśli tak, lekarze powiedzieli żonie Crocheta, że ​​mógł być w stanie wegetatywnym.

Ale po wyzdrowieniu z wirusa i serii komplikacji po 453 dniach w szpitalu, Crossett wyszedł z wózka inwalidzkiego przy okrzykach lekarzy i pielęgniarek, w samą porę, aby po raz pierwszy od roku świętować Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie w domu. .

„Trudno mi było leżeć tam podczas Święta Dziękczynienia [and] Jestem wielką osobą świąteczną w okresie Bożego Narodzenia” – powiedziała Crosette dla The Washington Post. „Trudno było to przegapić”.

Crochet doprowadził do nowej fazy pandemii, w której po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych więcej osób, które otrzymały pierwszą serię szczepionki przeciwko koronawirusowi, umiera na Covid-19 niż tych, którzy tego nie zrobili. Analiza Gospodarzem jest Cynthia Cox, wiceprezes Kaiser Family Foundation, dla The Post’s Health 202. Analiza wykazała, że ​​pięćdziesiąt osiem procent zgonów z powodu koronawirusa w sierpniu było wywołanych lub wywołanych przez szczepionki.

Osoby nieszczepione nadal mają A Większa szansa na śmierć z powodu covid-19, skuteczność szczepionki zmniejsza się z czasem i może zabić zaszczepionego. Urzędnicy ds. zdrowia w USA nakłaniają ludzi do utrzymywania aktualnych szczepień poprzez otrzymywanie zastrzyków przypominających.

Brytyjscy naukowcy wyleczyli mężczyznę, który był zarażony koronawirusem od ponad 400 dni

Crossett, który nie miał wcześniej żadnych chorób i był w tym czasie w pełni zaszczepiony, uzyskał pozytywny wynik testu w sierpniu 2021 r., Powiedziała The Post jego żona Rachel Crossett. Wizyta Crochet na izbie przyjęć w celu leczenia gorączki i niskiego poziomu tlenu doprowadziła do pobytu na oddziale intensywnej terapii. Cztery dni później został podłączony do respiratora.

READ  Strażak z Filadelfii zginął w zawaleniu się budynku; Uratowano jeszcze 5

Cierpiał na zapalenie płuc, zapadnięte płuco, zapalenie trzustki, niewydolność nerek i niekończącą się listę powikłań wirusowych. Za każdym razem, gdy Crochet zaczyna zdrowieć, pojawia się nowa dolegliwość.

„Każdy organ w jego ciele w pewnym momencie przestał działać, z wyjątkiem serca i mózgu” – powiedziała 70-letnia Rachel Crossett. „Lekarze spojrzeli na mnie i powiedzieli:„ On nie przeżyje ”.

W grudniu Crosette został przeniesiony do placówki opieki długoterminowej, gdzie sprawy zaczęły wydawać się powolne, ale infekcja, która nie zagoiła się prawidłowo po kolejnej pilnej operacji, spowodowała, że ​​lekarze przełożyli datę wypisu.

Do 9 listopada pielęgniarka pchała wózek inwalidzki Tubba przez korytarze placówki, podczas gdy lekarze, pielęgniarki i rodzina bili brawo, gdy zbliżał się do drzwi wyjściowych. Niektórzy mówią: „Tato, brawo!” Mieli napisy mówiące. i „Dub Crochet. Jesteś moim bohaterem” w drodze do domu.

W wywiadzie dla stacji informacyjnej z Houston CPC, Crochet przypisał personelowi szpitala i jej rodzinie. „Niech ich Bóg błogosławi” – ​​powiedział w sklepie. „Oni są moją skałą”.

W tym tygodniu firma Crochets gościła Święto Dziękczynienia. Siedział na jednym końcu stołu, otoczony żoną, dziećmi i wnukami. Jedli fasolkę szparagową i słodkie ziemniaki zrobione przez Croche.

Dzieci wykonały rękodzieło na Święto Dziękczynienia. Zrobili sobie małe zdjęcie. Rodzina włączyła telewizor, żeby oglądać piłkę nożną. Po raz pierwszy od roku wszystko wydawało się normalne.

„Czy kiedykolwiek myślałeś, że tata będzie siedział przy stole w domu?” Rachel Crosette opisała, o co członek rodziny zapytał jej wnuki.

„Czuję się, jakbym śnił”.

McKenzie Beard przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *