Mężczyzna, który zabił rozwiedzioną kobietę i córkę: „Bezgrzeszni pójdą do nieba”Mężczyzna, który zabił rozwiedzioną kobietę i córkę: „Bezgrzeszni pójdą do nieba”

Na informację od sąsiadów wysłano na miejsce policję i ekipy medyczne. Przybywające zespoły medyczne ustaliły, że Zübeyde Temur i jej córka Hatice Temur nie żyją. Ciała zmarłej matki i córki zostały przewiezione do kostnicy Szpitala Stanowego Nevsehir w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Temur, który uciekł po incydencie, zadzwonił na policję i powiedział, że chce się poddać. Temur poddał się w wiosce Altınpınar w dystrykcie i został zatrzymany. Temur został zatrzymany przez sąd, gdzie został doprowadzony do sądu, gdzie po załatwieniu formalności na komisariacie został przewieziony.

Udostępnij w mediach społecznościowych

Yasser Temur, który zabił swoją byłą żonę i córkę, powiedział w mediach społecznościowych: „Wzywam wszystkich, którzy mnie znają. Nie postrzegają mnie jako mordercy. Nie zostawili mi innego wyboru. Nie jestem mordercą na tyle, by zabić własną córkę. Ale nie mogę zostawić go samego bez matki i ojca.

Matka i córka zostały poddane kremacji

Z drugiej strony zwłoki Zübeyde Temur i jej córki Hatice Temur zostały wysłane ze Szpitala Stanowego Nevşehir do Kayseri, gdzie mieszkała rodzina Temur. Ciała zostały przewiezione do meczetu Hulusi Agar po zakończeniu sekcji zwłok. Po modlitwie ciała matki i córki zostały pochowane na cmentarzu Argıncık.

READ  Ogłoszono granicę głodu i ubóstwa na miesiąc październik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *