Mega Liga „GTA 6” zalała internet materiałami z rozgrywki i zrzutami ekranu

Który może być największy? gra Bomby wszechczasów, nadchodzą Rockstar Games GTA 6 Pojawił się ogromny przeciek, ujawniający materiał filmowy z wczesnych etapów premiery i mnóstwo niedokończonych gier. Chociaż ten nowy przeciek wydaje się potwierdzać niektóre z wcześniej plotkowanych elementów, podważa wszystkie niespodzianki, jakie twórcy przygotowali dla graczy. Grand Theft Auto 6 Jeden z najbardziej ekscytujących i o których mówiono Gry wideo Na planecie spekulacje na temat fabuły, postaci i daty premiery krążyły na długo przed jej istnieniem. Pewny siebie.

związany z: Grand Theft Auto VI” zostało potwierdzone przez Rockstar Games

Zdjęcie: Gry Rockstar

gry Rockstar Cały projekt był bardzo tajny i do niedawna nie wiedzieliśmy ani nie widzieliśmy nic o grze, ale teraz to się całkowicie zmieniło dzięki ponad 90 filmom i zrzutom ekranu. Fora GTA. Ostatnio użytkownik o nazwie „tepotuberhacker” dużo przesyłał GTA 6 Twierdzili, że materiał na forum był eksperymentalną kompilacją Grand Theft Auto 6, biegnie z”GTA 5 I 6 Kod źródłowy i zasoby”.

Wyciekły zrzuty ekranu i nagrania wideo już przejęły YouTube, Twitter, Reddit i inne fora społecznościowe i dołączają do wcześniejszych informacji z przeszłości. GTA 6 Przecieki, takie jak gra z wieloma grywalnymi postaciami, W tym żeńska bohaterkaI miejsce takie jak Miami? Podmiasto. Bloomberg Korespondent Jason Schreyer potwierdził autentyczność ujawnionych klipów i zdjęć, powiedzieć„Nie ma wątpliwości, ale potwierdziłem, że ten weekend był ogromny dzięki zasobom Rockstar. Grand Theft Auto VI Przeciek jest rzeczywiście prawdziwy. Sceny są oczywiście wstępne i niedokończone. Był to jeden z największych przecieków w historii gier wideo i koszmar dla Rockstar Games.

Wyciek GTA 6 3

Zdjęcie: Gry Rockstar

Chociaż kilka źródeł twierdzi, że filmy są autentyczne, internet jest podzielony w kwestii autentyczności klipów. Jednak prawdziwe potwierdzenie przyszło kilka dni później, kiedy Rockstar Games oficjalnie zabrało się do Twittera, aby wyrazić swoje rozczarowanie.

READ  Wszyscy znają „Niesamowitą turecką dziewczynę”! Kim jest Hafiz Kaye Ergan, spodziewany Prezes Banku Centralnego?

„Niedawno mieliśmy do czynienia z włamaniem do sieci, w którym nieupoważniona strona trzecia nielegalnie uzyskała dostęp i pobrała poufne informacje z naszych systemów, w tym wczesne scenariusze rozwoju dla następnej fazy. Grand Theft AutoRockstar Games potwierdzone na Twitterze. „W tej chwili nie spodziewamy się żadnych zakłóceń w naszych usługach sportowych na żywo i nie będziemy mieć żadnego długoterminowego wpływu na rozwój naszych istniejących programów”.

„Jesteśmy bardzo rozczarowani, że możemy w ten sposób podzielić się z wami jakimikolwiek szczegółami naszej następnej gry. Następna jest nasza praca Grand Theft Auto Gra będzie kontynuowana zgodnie z planem i zawsze staramy się zapewnić naszym graczom wrażenia, które przekroczą Twoje oczekiwania, wkrótce zaktualizujemy wszystkich i oczywiście przedstawimy Wam tę następną grę we właściwy sposób. Dziękujemy wszystkim za nieustające wsparcie w tej sytuacji.

Wycieki GTA 6

Zdjęcie: Gry Rockstar

W jednym Wyciekły filmy, widzimy kobiecą postać o imieniu Lucia, która rabuje restaurację i bierze NPC do niewoli. Ponieważ te sceny zostały zaczerpnięte z wczesnych etapów gry, zobaczysz wiele cytowanych tekstów, takich jak „Czas na wysłanie gliniarzy” i tekst dialogowy, taki jak „Jason: GENERIC_CURSE_TO_SELF”. W innym filmie widzimy grywalną postać w pociągu „Vice City Metro”, który wydaje się weryfikować informacje, że gra odbędzie się w fikcyjnej reprezentacji Miami. Jest inny klip Rozmowa przy basenie — Och, on nie żyje, prawda? Jakby istniał kraj zwany Finlandia”. Inne klipy pokazują, że Vice City ucieka przed policją i rozgrywa strzelaninę.

Take-Two Interactive już zaczął zgłaszać wiele żądań usunięcia treści GTA 6 W wielu filmach przesłanych do YouTube czytamy teraz: „Ten film nie jest już dostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Take-Two Interactive”. Jednak wciąż jest kilka w Internecie.

Wszystkie wyciekające filmy i obrazy pochodzą wyraźnie z wersji alfa gry i wydaje się, że jest to niedokończona wersja rozwojowa używana przez deweloperów do testowania niektórych aspektów gry. Nie mamy pojęcia ani potwierdzenia, ile lat ma ten materiał ani jak daleko w rozwoju jest Rockstar. GTA 6 Jest mało prawdopodobne, aby odszedł do końca 2024 r. lub początku 2025 r. Jednak te nowo ujawnione filmy i zrzuty ekranu potwierdzają różne informacje dotyczące lokalizacji i postaci w grze.

READ  Zarząd Biden anuluje kredyt studencki w wysokości 5,8 miliarda dolarów dla byłych studentów z Koryntu

Podobała Ci się historia w Grand Theft VI? Sprawdź niektóre z naszych najnowszych relacji z GTA 6:


Współpracownik

Subendu Vatsa

Subendu Vatsa jest doświadczonym reporterem specjalizującym się w grach wideo, eSportach i technologiach. Absolwent BTech IT, Subendu pisał wcześniej dla publikacji rozrywkowych, takich jak GiveMeSport, Touch, Tap, Play, Attack of the Fanboy, EssentiallySports, Twinfinite i The Load Out.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *