Łóżko Bath & Beyond, AMC i nie tylko

Przedstawiono kino AMC podczas pandemii koronawirusa (COVID-19) w dzielnicy Manhattan w Nowym Jorku, 27 stycznia 2021 r.

Carlo Allegri | Reuters

Przyjrzyj się firmom, które trafiają na nagłówki gazet podczas handlu w południe.

Łóżko do kąpieli i nie tylko, AMC – Akcje wzrosły odpowiednio o 41% i 13% z powodu pojawienia się traderów w mediach społecznościowych Zainwestuj w dwie akcje memówNawet bez oczywistego katalizatora.

Wskaż zdrowie — a następnie akcje rosną o 13% Raporty The Wall Street JournalWedług osób zaznajomionych z tą sprawą CVS Health planuje ofertę na firmę świadczącą usługi opieki zdrowotnej w domu.

Pierwszy Solar – Pierwszy Solar wzrósł o 5% po Goldman Sachs Ulepszony magazyn do większych ciężarów Od neutralnego. Bank stwierdził, że akcje spółek z branży technologii fotowoltaicznych powinny skorzystać na uchwaleniu ustawy o deflacji i podniosły cenę docelową do 126 USD z 83 USD.

Leki rytmiczne – Akcje Biopharma wzrosły o 7% po Goldman Sachs Zaktualizowano z neutralnego do zakupuAkcje wzrosły o 40% po udanych próbach leku na otyłość.

Złoto gruszkowe — Górnik wzrósł o 5% w wynikach za drugi kwartał, pokonując oczekiwania analityków ze względu na wyższą produkcję miedzi.

Technologie Palantir – Akcje Palanira spadły o ponad 13% po tym, jak firma programistyczna znana ze współpracy z rządem odnotowała 1 procentową stratę na akcję w ostatnim kwartale. Według Refinitiv analitycy spodziewali się zysku na poziomie 3 centów na akcję. Dyrektor finansowy David Glaser powiedział CNBC, że firma przegrała z powodu spadku inwestycji i papierów wartościowych zbywalnych.

Produkty Dyson – Akcje spółki spożywczej spadły o 8% po tym, jak Tyson pominął szacunki zysków za trzeci kwartał fiskalny. Kierownictwo firmy powiedziało w rozmowie z inwestorem, że problemy z łańcuchem dostaw wpływają na ich zdolność do realizacji zamówień klientów, zgodnie z wezwaniem FactSet.

READ  Fatih Erbakan odpowiada na debatę „Erdogan chciał aresztować Necmetina Erbakana”

Nvidia – Akcje półprzewodników spadły o ponad 8% po tym, jak Nvidia odnotowała brak przychodów w wynikach za drugi kwartał. Producent chipów odnotował przychody w wysokości 6,7 miliarda dolarów, w porównaniu z oczekiwaniami analityków wynoszącymi 8,1 miliarda dolarów, powołując się na słabość w grach.

BioEntech — Niemiecka firma biotechnologiczna, która współpracowała z Pfizer przy szczepionce Covid-19, spadła o 9% po zgłoszeniu przychodów i zarobków, które nie spełniły oczekiwań. Firma powiedziała, że ​​jej adaptacja wariantów powinna zwiększyć popyt na szczepionkę Covid-19 w czwartym kwartale.

— Tanaya Machill z CNBC, Jesse Pound, Samantha Subin i Michelle Fox Theobald przyczynili się do reportażu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *