Kuba Gooding Jr. Uznaje winę za dotykanie siłą

Cuba Gooding Jr., aktor, który został oskarżony przez ponad 20 kobiet o obmacywanie ich lub przymusowe całowanie ich podczas spotkań trwających ponad dwie dekady, przyznał się w środę na Manhattanie do winy za jednokrotne dotknięcie siłą.

Pan. Gooding stanął przed procesem karnym pod zarzutem niechcianego kontaktu seksualnego z trzema kobietami w restauracjach i klubach nocnych na Manhattanie w 2018 i 2019 roku. Biuro prokuratora okręgowego Manhattanu poprosiło sędziego o dopuszczenie jako świadków 19 innych kobiet, które według niego zgłosiły się, by oskarżyć pana … Dobranie takiego postępowania.

Pan. „Wcześniejsze akty Goodinga pokazują, że jego kontakty z intymnymi częściami są zamierzone, nie przypadkowe i że nie myli się co do ich braku zgody” – napisała prokuratura okręgowa we wniosku sądowym w październiku 2019 roku.

Sędzia ostatecznie orzekł, że dwóch dodatkowych oskarżycieli może zeznawać przeciwko panu Goodinga na rozprawie, co pozwoliłoby prokuratorom argumentować w sądzie, że pan Gooding przez lata zachowywał się podobnie.

Pan. Gooding pojawił się przed sędzią Curtisem Farberem z Sądu Najwyższego Stanu na Manhattanie, aby wnieść swoją apelację.

„Przepraszam, że kiedykolwiek sprawiłem, że ktoś poczuł się niewłaściwie dotknięty” – Mr. Gooding powiedział w sądzie.

Pan. Dobra była pierwotnie naładowany w związku ze spotkaniem w nocy 9 czerwca 2019 roku podczas imprezy w Magic Hour Rooftop Bar, drogim salonie w hotelu Moxy NYC Times Square na Manhattanie. Oskarżyciel powiedział, że pan Gooding położył rękę na jej piersi bez jej zgody i ścisnął, zgodnie ze skargą kryminalną.

Został później oskarżony o szczypanie kobiecego tyłka w nocnym klubie na Manhattanie w październiku 2018 r. oraz w incydencie we wrześniu 2018 r. w Lavo, włoskiej restauracji na East 58th Street.

Pan. Gooding, pochodzący z Bronxu, odniósł swój pierwszy duży sukces, grając główną rolę w filmie z 1991 roku „Boyz w kapturze, ”I zdobył Oscara w 1997 roku za rolę drugoplanową w„ Jerry Maguire ”. Zagrał OJ Simpsona w serialu telewizyjnym z 2016 roku „The People v. OJ Simpson: American Crime Story”.

READ  Jim Cramer twierdzi, że te dwie akcje linii lotniczych są najbardziej dochodowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *