kruki kontra Wynik delfinów: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, najważniejsze informacje z niedzielnego 2 tygodnia starcia AFC

Baltimore Ravens z pewnością wiedzą, jak odpalić fajerwerki w otwierającym domu, zdobywając 28 punktów w pierwszej połowie, aby objąć prowadzenie 28-7 po przerwie nad Miami Dolphins. Devin DuVernay otworzył mecz z 103-jardowym kickoffem, aby otworzyć mecz, dając Baltimore prowadzenie, którego nie zrezygnowałby w pierwszej połowie.

Lamar Jackson złapał trzy podania przyziemienia w pierwszej połowie, w tym podanie z 75 jardów do Rashod Bateman, które postawiło Ravens na 14-7. Zanim Jackson znalazł Batemana w następnym zagraniu Ravens, Tua Tagovailoa znalazła Jaylen Waddle, 5 na 5, która zapełniła sześcio-play, 94-jardową przejażdżkę, aby wyrównać mecz. Jackson następnie znalazł Marka Andrewsa na przyłożenie 1 jarda na następnym posiadaniu Kruków, co dało Baltimore przewagę 21-7. Jego ostatnie podanie przy przyziemieniu do DeMarcusa Robinsona za wynik 12 jardów dał Baltimore’owi wynik 28-7.

Marcus Williams ma dwa przechwyty na Tagovailoa. W zeszłym roku miał tylko dwa przejęcia i trzy razy w dwóch meczach z Krukami.

Opierając się na tym, co widzieliśmy w pierwszej połowie, Kruki są gotowe do złożenia oświadczenia w tym. Będziesz chciał śledzić wszystkie działania na poniższym blogu na żywo! Otrzymamy stąd wszystkie aktualizacje i analizy!