Klaskanie Deomana! 30-letnia gitara sprzedana na aukcji

Popularny piosenkarz Theoman niedawno wysunął się na pierwszy plan dzięki swojemu stwierdzeniu genealogicznemu. Deoman, który oświadczył, że część swojego testamentu przekazał organizacji charytatywnej na rzecz dzieci, sprzedał na aukcji swoją 30-letnią gitarę dla dzieci.

Theoman otworzył ramiona dla sierot. Minister rodziny i opieki społecznej Makinur Özdemir Göktaş odpowiedział pochlebnymi słowami pod adresem Tyomana, który wcześniej ogłosił, że przekazał jedną czwartą swojego spadku Agencji Ochrony Dzieci. „Kiedy ktoś przynosi korzyść społeczeństwu, które kocha i do którego należy, odczuwa wewnętrzny spokój i rodzaj szczęścia”. Tioman sprzedał na aukcji swoją gitarę, którą spędził całe życie, a dochód przekazał organizacji Children’s Welfare.

Jego 30-letnia gitara znalazła na aukcji nowego właściciela

Stowarzyszenie Bosphorus Art Society przekazało gitarę, której używał przez całą swoją karierę muzyczną, na aukcję internetową „Cash on the Table” wczoraj wieczorem o godzinie 21:21. Gitara wystawiona na aukcji 466 tys. T.L Znalazłem kupca. Dochód ze sprzedaży 30-letniej gitary, na której Theoman skomponował wszystkie swoje kompozycje, został przekazany na rzecz fundacji Children’s Welfare.

Theoman wyjaśnia swój wybórPowiązane wiadomościOdpowiedź Tyomana na oświadczenie Ministra Mahinura Özdemira Gokdasa! „Spokój napełnił mnie”

MeryemÜ. znakomity
Yasemin.com – Autor

Yasemin – MeryemÜ.  znakomity

O autorze

Urodził się w 1996 roku w Kadikoy w Stambule. Studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie w Stambule i teologię na Uniwersytecie 29 Mays w Stambule. Obecnie kontynuuje studia magisterskie z filozofii na Uniwersytecie 29 Mays w Stambule. Od października 2023 r. jest redaktorem treści Yasemin.com, kobiecego serwisu internetowego będącego częścią Channel 7 Media Group.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *