Kiedy mecz Bendixspor – Besiktas? O której godzinie i na jakim kanale będzie transmitowany na żywo mecz Beşiktaş? | Trendyol Super League – Wiadomości z ostatniej chwili Beşiktaş

Besiktas odwiedzi Bendixspor w 21. tygodniu rozgrywek Trendiol Super League. Po przełomie z Fernando Santosem Beşiktaş będzie chciał kontynuować swoją karierę, wygrywając z Bentiksporem. Godzina transmisji, kanał i możliwe składy meczu są zastanawiane przez kibiców i wyszukiwane w wyszukiwarkach. Kiedy więc mecz Bendixspor – Besiktas? O której godzinie i na jakim kanale będzie transmitowany na żywo mecz Beşiktaş?

Bendixspor-Besiktas Kliknij, aby obejrzeć mecz na żywo…

Trend utrzymuje się w Super League z Trendyal. Bendixspor i BesiktasOhDzieli się swoimi wspomnieniami. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu są zastanawiane i sprawdzane w wyszukiwarkach. Zatem kiedy, o której godzinie i na jakim kanale będzie transmitowany na żywo mecz Bentixspor – Besiktas?

Kiedy, o której godzinie i na jakim kanale będzie transmitowany na żywo mecz Bendixspor – Bektas?

Mecz Pendikspor – Beşiktaş zostanie rozegrany w sobotę 20 stycznia o godzinie 19:00. Mecz będzie można oglądać na żywo w serwisie beIN Sports 1.

🍪Kliknij po przepis na fajne ciasteczka👈

6 zaginęło w BEŞİKTAŞ

Z różnych powodów 6 zawodników drużyny czarno-białych nie będzie mogło zagrać przeciwko Bendixsporowi. Omar Kohli, Daniel Amartey, Arthur Masuaku i Vincent Abubakar nie będą mogli zagrać w turnieju piłkarskim Pucharu Narodów Afryki. Alex-Oxlade Chamberlain i Amir Hadziahmetovic nie zagrają z powodu kontuzji.

Czterech graczy mieści się w limitach kar

Czterech zawodników Beşiktaş znajduje się na limicie kar za żółtą kartkę przed meczem Siltaş Yapı Pendikspor. Czarno-białi Mert Kunoc, Nessib Uysal, Teifer Pingol i Ketsan Fernandez zostaną zawieszeni i opuszczą mecz z Yukatel Adana Demirspor w 22. tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *