Kibic, który złapał 700. piłkę home run Alberta Pujolsa, chce, żeby tak pozostało.

Pionowy-1426775682.jpg
Dobre zdjęcia

Fan, który złapał piłkę, którą Albert Pujols uderzył podczas swojego 700. biegu domowego w karierze w piątek wieczorem, podobno chciał zachować piłkę, odrzucając wiele ofert przed opuszczeniem Dodger Stadium. Według Bena Verlandera z Fox Sports. Niezidentyfikowany fan ma teraz kawałek historii baseballu jako Pujols Został czwartym graczem w historii Major League Baseball, który to zrobił Aby trafić 700 home runów.

The Kardynałowie św. Ludwika Wyznaczony napastnik osiągnął kamień milowy dzięki home runom w nietoperzach w piątek wieczorem Los Angeles DodgersPujols wszedł do lewego pawilonu polowego podczas czwartej rundy pod nr. Zdobył 700 punktów. Dzięki temu home runowi Pujols dołączył do Babe Ruth (714), Hanka Aarona (755) i Barry’ego Bondsa (762) jako jedyni gracze w historii MLB, którzy trafili 700 homerów.

Gdyby kibic był gotów oddać piłkę z home runu Pujolsa, przyniosłoby mu to sowitą nagrodę od Cardinals lub kogokolwiek innego, kto chciałby piłkę. Zamiast tego fan chciał zachować dla siebie kawałek historii Major League – coś, o czym Pujols powiedział później, że nie ma nic przeciwko.

„Pamiątki są dla fanów. Nie mam problemu, jeśli chcą je zatrzymać” – powiedział Pujols. Do Billa Plunketta z Orange County Register. „Jeśli chcą to oddać, to świetnie. Ale pod koniec dnia nie skupiam się na rzeczach materialnych”.

700. home run Pujolsa pomaga uzupełnić jego spuściznę po 22-letniej karierze w głównych ligach, w której 42-latek zrobił wszystko, co było do zrobienia w baseballu, zdobywając trzy nagrody NL MVP i będąc wybrany 11. Dwukrotnie wygrał World Series dzięki Star Games i Cardinals. Pujols odejdzie na emeryturę pod koniec sezonu 2022.

READ  Oskarżony o tortury łańcuchowe wobec 15-letniego chłopca: ojciec i wujek aresztowani – Breaking Turkey News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *