Kanye West zakopuje postać Pete’a Davidsona w teledysku „Eazy”

Kanye Westa pogarda dla Pete’a Davidsona został upamiętniony w swoim nowym teledysku, w którym raper dosłownie porywa i grzebie kreskówkową wersję gwiazdy „Saturday Night Live”.

Teledysk „Eazy” ożywia hit wirusowy z Game, który przyciągnął masową uwagę w styczniu dzięki 44-letniemu Westowi rapującemu o „Bicie tyłka Pete’a Davidsona.”

kanye west i pete davidson w teledysku „eazy”
Kanye West zakopuje postać podobną do Pete’a Davidsona w swoim nowym teledysku „Eazy”.
Obrazy Getty’ego; Instagram / Kanye We
Kanye West "łatwy" nadal teledysk.
Postać Davidsona zostaje porwana w teledysku Ye.
Instagram / Kanye West

Rzut klip głównie do gliny na swojej stronie na Instagramie w środę, West jest widziany rapując siedząc na szczycie drewnianej trumny w czarno-białym filmie. Później, widziana jest wersja rapera z gliny, kładąca torbę na głowie postaci podobnej do Davidsona i porywająca go.

Następnie wiąże postać Davidsona i jedzie czterokołowcem do opuszczonego obszaru, zakopując komiks po szyję, zanim zasadzi nasiona róży wokół głowy.

Kanye West "łatwy" nadal teledysk.
West jest przedstawiany jako posypujący nasiona róży wokół głowy Davidsona.
Instagram / Kanye West

Kwiaty w końcu kwitną, a wciąż żywy Davidson patrzy, jak Ye zbiera kilka i ładuje je do ciężarówki.

Obraz jest wyraźnym odniesieniem do żony, która obdarowuje Westa – i dziewczyną Davidsona – Kim Kardashian ciężarówka róż w Walentynki.

Pete Davidson
Davidson był przedmiotem kilku ostatnich tyrad w mediach społecznościowych Westa, odkąd zaczął spotykać się z Kim Kardashian.
James Devaney

„WSZYSCY ŻYLI JUŻ SZCZĘŚLIWIE, Z WYJĄTKIEM SKETE, KTÓREGO WIESZ. JK, JEST W porządku.” przeczytaj ostatnią klatkę z wykreślonym słowem „SKETE”.

Tylko czas pokaże, czy Davidson naprawdę obrazi się na klip, czy też będzie wyśmiać się, tak jak to zrobił, kiedy po raz pierwszy usłyszał o rozpuszczeniu.

kim kardashian i pete davidson
Kardashian i gwiazda „SNL” zostali po raz pierwszy połączeni w październiku 2021 roku.
Starszy Ordonez / SplashNews.com

„Pete uważa, że ​​to całkowicie zabawne” – powiedział w styczniu Page Six jeden z informatorów. „Nie tylko to – myśli całość [tabloid drama with him, West and Kardashian] jest zabawne. Kocha to. „

Film zadebiutował wkrótce po tym, jak sędzia Sądu Najwyższego w Los Angeles oficjalnie ogłosił Kardashian być prawnie singlem.

READ  Chiny wzywają do zawieszenia broni w wojnie na Ukrainie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *