Jimmy Kimmel przeprasza Quintę Brunson za „głupa komedia” w Emmy

„Ludzie mówili, że ukradłem Twoją chwilę” Kimmel powiedział Brunsonowi. „Może tak, a jeśli tak, to bardzo przepraszam. Przepraszam. zrobił Właściwie to zrób. I ostatnią rzeczą, której chcę, to cię zdenerwować, bo tak dużo o tobie myślę. Myślę, że to wiesz. Mam nadzieję, że o tym wiesz”.

Brunson, tak jak zrobiła to za kulisami po swoim zwycięstwie, powiedziała Kimmelowi, że cieszy się, że Kimmel tak wiele pamięta z tego momentu – i że nie ma żadnych złych uczuć w stosunku do niego leżącego na podłodze podczas swojej przemowy akceptacyjnej za najlepszy scenariusz do serialu komediowego.

„Cóż, Jimmy, pozwól, że powiem, dziękuję, to bardzo miłe z twojej strony” – powiedziała. „Szczerze, byłem w dobrym momencie. Wygrałem swoją pierwszą Emmy.

Kimmel zaprezentował odmianę Brunsona z Willem Arnettem, który wciągnął Kimmela na scenę i zażartował, że Kimmel „zszedł na chude margarity” w barze teatralnym po tym, jak przegrał poprzedni segment.

Po tym, jak twórca i gwiazda „Abbott Elementary” został ogłoszony zwycięzcą za napisanie pilota popularnego sitcomu, Kimmel pozostał na podłodze u stóp statywu mikrofonowego. Pozostał tam przez całą mowę powitalną Brunsona i podczas przerw reklamowych, łącznie prawie dwie minuty.

Kimmel był poza kamerą podczas przemówienia Brunsona, które trwało około minuty.

gdy Monolog otwierający Kimmel W środę wieczorem Brunson poświęcił chwilę, by powiedzieć jeszcze kilka słów podziękowania po wejściu na scenę i poproszeniu o przysługę, zauważając, że czasami „masz mniej czasu (na scenie), ponieważ ktoś robi głupią komedię. Za długo”.

„Słyszałem, że zdarzyło się to w poprzednich latach” — odpowiedział Kimmel, zanim z nią porozmawiał.

W poniedziałek wieczorem, po tym, jak gniew Kimmela zaczął rozprzestrzeniać się w Internecie, Brunson powiedział dziennikarzom, że Kimmel „nie przeszkadzał mi tak bardzo” w wywiadach z dziennikarzami za kulisami. Jego sponsor i „Abbott Elementary”.

READ  Ujawniono szczegóły jego brutalnego morderstwa na środku ulicy! Uczył się, obserwując, o której godzinie wchodził i wychodził z domu.

„Będę na nich zła jutro. W środę będę na ich pokazie, żebym mogła walnąć ich w twarz” – zażartowała.

Oczywiście nie byłaby to chwila pouczająca.

„Abbott Elementary” powraca z nowym sezonem 21 września w ABC.

Scotty Andrew z CNN przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *