Jim Cramer twierdzi, że te dwie akcje linii lotniczych są najbardziej dochodowe

Jim Cramer z CNBC zaoferował w poniedziałek dwie akcje linii lotniczych, które jego zdaniem inwestorzy powinni kupić w swoich portfelach.

„Zawsze jest gdzieś hossa, a teraz leci na wysokości 30 000 stóp. Moimi ulubionymi są te dwa najbardziej dochodowe, to wszystko [Delta Air Lines] oraz [Alaska Air Group]. Pamiętaj tylko, aby dzwonić do rejestru stopniowo w drodze w górę, ponieważ pamiętaj, że są to linie lotnicze. Mają tendencję do bycia bardzo boomem i upadkiem przemysłu, „the”Szalone pieniądze– powiedział gospodarz.

Akcje Delta spadły w poniedziałek o 0,96%, podczas gdy akcje Alaski straciły 0,19%.

Delta powiedział wcześniej w tym miesiącu oczekuje, że przychody jednostkowe w drugim kwartale wzrosną dwucyfrowo w porównaniu z sytuacją sprzed pandemii, która miała miejsce trzy lata temu. Firma spodziewa się również, że ogólna sprzedaż wzrośnie do 97% poziomów z 2019 r.

Dyrektor naczelny Ed Bastian powiedział:Skrzynka z skrzekiem„po ostatnich kwartalnych wynikach firmy, że linia lotnicza odnotowała najwyższą w historii miesięczną sprzedaż pod względem rezerwacji w marcu i że trend ten utrzymuje się w kwietniu.

„Wciąż jestem oszołomiony” – powiedział Cramer o komentarzach Bastiana.

Alaska ustanowiła rekord sprzedaży w marcu ale przycięte jego harmonogram 2% do końca czerwca ze względu na brak pilota.

„Chociaż nie są one jedną z głównych firm, jest bardzo dobrze zarządzana, wciąż ze znacznie większą liczbą turystów w porównaniu do osób podróżujących służbowo” – powiedział Cramer.

„Jedynym problemem z tymi akcjami jest to, że wszyscy wiedzą, że Alaska Air jest jednym z najsilniejszych graczy w branży, co utrudnia im dostarczenie pozytywnej niespodzianki. kwartał – dodał.

Cramer powiedział, że choć w liniach lotniczych panuje hossa, jest kilka spółek, których akcje inwestorzy powinni unikać.

„Unikałbym firm zaangażowanych w wojna licytacyjna dla Duchowe Linie Lotnicze – to jest JetBlueFrontier i sam Spirit – powiedział.

READ  Zakazane morderstwo z miłości! Kiedy poznaje prawdę, najpierw zabija ojczyma, a potem żonę.

Zapisz się teraz aby Klub Inwestycyjny CNBC śledził każdy ruch Jima Cramera na rynku.

Zastrzeżenie

Pytania do Cramera?
Zadzwoń do Cramer: 1-800-743-CNBC

Chcesz zagłębić się w świat Cramera? Uderz go!
Szalone pieniądze na TwitterzeJim Cramer TwitterFacebookInstagram

Pytania, komentarze, sugestie dotyczące serwisu „Mad Money”? [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *