Jerry Nadler pokonuje Carolyn Maloney w nowojorskim House Democratic Primary

Gerald Nadler, kandydat Demokratów do 12. Okręgu Kongresowego Nowego Jorku, kampania w Greenmarket na 79 ulicy w Upper West Side na Manhattanie, niedziela, 21 sierpnia 2022, DNY.

Tom Williams | CQ-Roll Call, Inc. | Dobre zdjęcia

Reprezentant Jerry Nadler pokona swoją koleżankę, reprezentantkę Carolyn Maloney w brudnej prawyborach, w których od dawna nowojorscy Demokraci zamknęli walkę o serce Manhattanu, przewiduje NBC News.

Dwaj ustawodawcy zmierzyli się ze sobą, gdy przerysowana mapa dystryktu skłoniła do wyścigu o miejsce w Kongresie.

75-letni Nadler i 76-letni Maloney reprezentowali sąsiednie części wyspy od prawie trzech dekad. Obaj zajmują potężne miejsca w Kongresie: Nadler przewodniczy Komisji Sądownictwa Izby Reprezentantów, Maloney przewodniczy Komisji Nadzoru Izby.

Kongresowa dzielnica Nadlera obejmowała Upper West Side, podczas gdy Maloney zajmowała się znaczną częścią East Side na Manhattanie. Ale ich oddzielne dzielnice zostały połączone w maju, co jest mylące i bardzo kontrowersyjne proces redystrybucji.

Zarówno Nadler, jak i Maloney ogłosili, że kandydują do nowo utworzonego 12. Okręgu Kongresowego. Suraj Patel, który rzucił wyzwanie Maloneyowi w dwóch poprzednich prawyborach, również był w głosowaniu.

Pomimo ich długiej historii, główny spór między Nadlerem i Maloneyem nie ma charakteru sąsiedzkiego.

– Odsuń się, biegnę – powiedział. Powiedziałem: „Cóż, ja też biegnę, nie rezygnuję” – powiedział szeptem Maloney. Magazyn Nowy Jork Profil wyścigowy. – Wygram – powiedział. Wygram.’ Nie rozmawialiśmy po tym – powiedział.

Maloney rozsiewał też pogłoski, że Nadler nie będzie mu służył Pełna kadencja, jeśli zostanie wybrany A on się starzeje i nie nadaje się na urząd — zarzuty, którym zaprzeczyła kampania Nadlera.

Nadler podkreślił różnice w ich wynikach głosowania, mówiąc, że Maloney „mylił się w całkiem ważnych sprawach”, w tym w swoim „tchórzliwym” głosowaniu za Patriot Act, donosi New York Magazine. Nadler również ustanowił swój rekord wiara żydowska Centralny punkt jego prezentacji dla wyborców.

READ  Bozkır, oskarżony w sprawie Hablemitoğlu, uciekł

W międzyczasie Maloney próbowała skupić się na swoich doświadczeniach jako kobiety w polityce, jednocześnie zachwalając swoją historię w kwestiach społecznych – w tym aborcji, Roe v. Ekscytujący temat po decyzji Sądu Najwyższego w sprawie Wade. Ona była zatwierdzony Sławnej prawniczki i działaczki feministycznej Glorii Steinem.

„Nie możesz wysłać mężczyzny, aby wykonał kobiecą pracę” – powiedział Maloney w niedawnej reklamie telewizyjnej.

Poprawka: Ten raport został zaktualizowany, aby poprawnie opisać część dawnej dzielnicy kongresowej Maloneya.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *