Cios w organizację terrorystyczną PKK! Ozgur Soares, tak zwany Türkiye odpowiedzialny, jest neutralny

Operacja MIT w Iraku zneutralizowała Özgura Albarslana, tureckiego przywódcę organizacji terrorystycznej PKK. Stwierdzono, że terrorysta zarządził kilka pożarów lasów w 2021 roku.

MIT zneutralizował Özgura Albarslana, tak zwanego tureckiego przywódcę PKK/KCK-YPS, podczas operacji w Iraku.

W wydanym przez MSB oświadczeniu podano, że 5 terrorystów PKK znalezionych w Metinie w rejonie operacji Kla-Lak zostało zneutralizowanych operacjami powietrznymi.

„Operacje będą kontynuowane z determinacją”

W oświadczeniu napisano: „Mehmetçik zredukował północną część Iraku do terrorystów. 5 terrorystów PKK znalezionych w Metinie w obszarze operacji Claw-Lock zostało zneutralizowanych przez operacje lotnicze. Nasze tureckie siły zbrojne będą zdecydowanie kontynuować działania, dopóki ostatni terrorysta nie zostanie pokonany.

Mechanizmy pożarów lasów w 2021 r

Podczas tej operacji Özgür Alparslan o kryptonimie Özgür Sores został zneutralizowany w tureckim tak zwanym PKK/KCK-YPS, który w 2021 r. poinstruował kilka operacji związanych z pożarami lasów.

syn Tiki Aktualny Cios w organizację terrorystyczną PKK! Ozgur Soares, tak zwany Türkiye odpowiedzialny, jest neutralny

READ  Nowa płaca minimalna w 2024 r., kiedy ogłoszona zostanie w 2024 r. || Ile wyniesie podwyżka płacy minimalnej w styczniu? Oświadczenie Ministra ISKCON-u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *