Jason Kid mówi, że Mavericks potrzebuje graczy innych niż Luca Doncs, aby awansować 2-0 z Dallas przeciwko Phoenix Suns

PHOENIX – trener Dallas Mavericks, Jason Kid, wygłosił podobną wiadomość po dwóch dotychczasowych meczach w półfinale Konferencji Zachodniej: Luca Tansik O wiele więcej pomocy jest potrzebne przeciwko wysokiej jakości Phoenix Suns.

Dallas zmarnował kolejny genialny atak Danzika w środowym meczu nr 2, w którym zdobył 35 punktów w strzelaniu 13-off-22, dając Suns prowadzenie 2:0 w porażce 129-109. Słońca wielokrotnie atakowały Dansika w defensywie, kiedy spalili Paszcza za 71 w drugiej połowie.

– Miał świetny mecz, ale nikt inny się nie pojawił – powiedział Kid. „Musimy lepiej rzucać na innych graczy. Nie wygra, jeśli w ciągu jednej nocy zdobędzie tylko 30 biegów – nie o tej porze roku. A my gramy jako najlepsza drużyna w lidze, więc musimy pokonać pozostałych. „

Kid zauważył, że ciasto wymagało większej produkcji ze strony strażników Jalan Brunson I Spencer Tinvit, 32,6% z dwóch strat w centrum śladu dodało tylko 41 punktów w sesji. Stanowiło to wyraźny kontrast do poprzedniej serii Brunsona, w której wygrał pierwszą rundę z Utah Jazz, zdobywając średnio 27,8 punktu w serii sześciu meczów.

Chris Paul I Devin Booker, gwiezdny gwardzista Suns, zdominowany w środową noc przez nieustanne polowanie na Tansika. Szczególnie w drugiej połowie Booker zdobył 21 ze swoich 30 punktów, a Paul 20 ze swoich 28.

„Trudny do obrony”, powiedział Booker o Tonsick, „ale musi trochę strzec”.

Według Second Spectrum Tracking, Danzig był obrońcą scenarzysty na 19 ekranowych ekranach w drugiej połowie, co czyniło go trzecim najlepszym strzelcem w dowolnej połowie swojej kariery. Suns średnio 1,81 punktu na szansę na te przedmioty. Jest to maksymalna wydajność, na jaką pozwala obrońca, który brał udział w co najmniej 15 selekcjach na żywo w ciągu ostatnich trzech sezonów.

„Chcę grać lepiej w obronie” – powiedział Danzik. „Otóż to.”

READ  Większość akcji Adani rośnie po sprzedaży akcji grupy za 2,5 miliarda dolarów

The Suns otworzyli mecz w pierwszych pięciu minutach czwartej kwarty, zwiększając swoją przewagę z sześciu do 15, gdy Paul przejął grę, zdobywając w tym czasie 14 punktów i dwie asysty. Paul użył i wynalazł tonik na przełącznikach dla pary pętli i swetra do podciągania Cameron Johnson W przypadku rzutu za 3, zdecyduj 21-7 podczas biegu.

„Musimy zrobić lepszą robotę, pomagając mu” – powiedział Kid o Suns, który atakował Dansika. „Wychowują go we wszystkim. Wiedzieliśmy, że nadejdzie seria. Wiedzieliśmy o tym w ostatniej serii. Nie tylko Luca, wykonaliśmy świetną robotę, chroniąc się nawzajem. Musimy wrócić, aby chronić się nawzajem. Kolejna gra 3 wrócił do domu.”

To historyczny hit Bookera, Paula i słońca. Phoenix ustanowił rekord playoffów franczyzy, strzelając z wysokości 64,5%, w tym 84,2% w czwartym kwartale. The Suns miał rzeczywisty procent strzelania 75,7%. Według statystyk i badań informacyjnych ESPN zajmuje drugie miejsce w play-offach, zaledwie 77,8% za LA Clippers in Game 5 wygrywa z Mavericks w pierwszej rundzie 2020 roku.

Szczególnie utalentowany był Paul, który otrzymał osiem asyst. Wyszedł z boiska 11 do 16, w tym 9 do 10 w drugiej połowie. Booker wyszedł 11 na 19 z ziemi i 5 na 8 z zakresu za 3 punkty, wszystkie jego 3 przejazdy miały miejsce po przerwie.

„Kiedy patrzysz na CP i książkę, zmieniają się one naprzemiennie” – powiedział Kid. „Ktoś zajął trzeci kwartał, następny zajął czwarty kwartał, nie mamy odpowiedzi. .Chcemy być jeszcze lepsi.”

Mavowie, którzy grają w drugiej rundzie po raz pierwszy od tytułu mistrzowskiego w 2011 roku, będą szukać rozwiązań, gdy w czwartek lecą do Dallas.

„Dużo graczy, to pierwszy raz w takiej sytuacji” – powiedział Danzik. „Wierzymy, człowieku. Muszą wygrać cztery, więc to jeszcze nie koniec”.