Icardi ostrzega Okana Buruka od Osmana Şenhera! „On nie wniesie nic do zespołu” – Galatasaray

Galatasaray i Gaziantep FK zmierzą się w 23. tygodniu Trendiol Super League. Żółto-czerwoni zdołali zdobyć 3 punkty po trudnym, ale trudnym meczu, w którym stracili punkty. Gole Wilfrieda Zahy i Parisa Albera Yilmaza w 71. minucie zapewniły zwycięstwo Simowi Bomowi po pięciokrotnym trafieniu w słupek.

class=”medyanet-inline-adv”>

Oceniając mecz, dziennikarz gazety Milliyet, Osman Şenher Barış, pochwalił Alpera Yılmaza i powiedział, jak ważną rolę odegrał w wyścigu o mistrzostwo.

Kontrowersje w konkursie Galata! Interpretacja byłych sędziów: powinien był dać rzut karnySprawdź wiadomości

Barış Alper otworzył zamek / Osman Şenher

Galatasaray rozegrał najbardziej ekscytujący i ambitny mecz w sezonie… pięć piłek trafiło w słupek, niezliczona ilość okazji do zdobycia bramki została zmarnowana, a bramkarz Gaziantep Nita wykonał świetną obronę.

To się nie zdarza, gdy nie chcesz gdzieś mieć piłki. Jako całość, żółto-czerwoni zawsze myśleli o ataku… przez cały mecz nieustannie szukali bramek z prawej, lewej i środkowej strony. Ale poza tym dwaj obrońcy Gaziantepa, Djilopodji i Ertuğrul, byli znakomici. Izolacja Icardiego w środku pola i brak przychodzącego do niego przyjaciela ułatwiły Gaziantepsporowi pracę. Po wejściu do gry Halil pełnił rolę stacji i pomógł Zaha zdobyć bramkę. Icardi znalazł wolne przestrzenie, ale w końcowych etapach poniósł porażkę. Khan Ayhan był także nieskuteczny na środku skrzydła.

class=”medyanet-inline-adv”>

Jednak wczorajszego wieczoru najważniejszym nazwiskiem Galatasaray był Torreira, który biegał po całym boisku i nie zostawiał miejsca za sobą. Boże, jeśli ten dzieciak zostanie ranny, jego zespół będzie miał poważne kłopoty.

Gdy Galatasaray szukał gola, obrońca Djilopojdi skierował piłkę do prawego obrońcy Arty, a Arta strzelił gola między Kerema Demirbeya i Icardiego. Zespół taki jak Galatasaray nie może i nie powinien tracić takich bramek…

W zeszłym tygodniu Galatasaray miał trudności z wygraniem meczu ze Istanbulsporem po stracie pierwszego gola… to samo wydarzyło się wczoraj wieczorem. Gdyby nie nieskończona energia i zwycięskie gole Barışa Alpera, bardzo ucierpieliby w tym wyścigu o mistrzostwo.

READ  Fenerbahçe w pogoni za 2 gwiazdami: szansa Batshuayi i Ryana Kenta - wiadomości sportowe z ostatniej chwili

Nie mam nic przeciwko temu, żeby trener Okana wystawiał drużynę. Ale Icardi nie powinien być jedynym na pozycji napastnika… Halil pomógł Icardiemu, tak jak pomógł Zaha. Icardi również strzelił gola, ale był na spalonym. Gdy Halil wszedł do gry, Icardi zrelaksował się i zajął więcej pozycji. Trener Okan powinien o tym pomyśleć… Icardi nie wniesie nic do drużyny jako wyróżniający się środkowy obrońca. Jeśli jednak będzie miał przy sobie przyjaciela, drużynie będzie łatwiej zdobywać bramki, a Icardi zabłyśnie jak rok temu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Moje ostatnie słowo to Gaziantep… to solidny zespół. Gra świadomie. Na pewno ten zespół nie pozostanie w tyle.

Ogan Brook przeszedł do historii w Galatasaray!  Rekordy stały się historią turnieju

Ogan Brook przeszedł do historii w Galatasaray! Rekordy stały się historią turniejuSprawdź wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *