Hugh Jackman ogłosił, że ma rząd 19

Hugh Jackman, który grał profesora Harolda Hilla w filmie „The Music Man” w Winter Garden Theatre na Broadwayu, ogłosił we wtorek, że jego test na obecność wirusa koronowego był pozytywny.

„Chcę, żebyś mnie spytał, czy zrobiłem dziś rano pozytywny test na Covit” – powiedział Jackman. Film na Instagramie. „Moje objawy są jak przeziębienie: boli mnie gardło i katar, ale nic mi nie jest. I zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wkrótce stać się lepszym, a kiedy wygram, wrócę na scenę.

Pan. Krótko po tym, jak Jackman opublikował swój teledysk, „The Music Man” ogłosił na Instagramie, że wszystkie koncerty zostaną odwołane do soboty. Bilety można odebrać lub wymienić w miejscu zakupu. Spektakle zostaną wznowione w niedzielę, a 6 stycznia p. Jackman powróci do serialu.

I wielu innych zwycięzców Tony Gwiazda Pan. „The Music Man” z Jackmanem: Sutton Foster jako Marion Barrow, Schuler Hensley jako Marcellus Washburn, Jefferson May jako burmistrz Shin, Jane Hoodishell jako Mrs Shin i Mary Mullen jako Mrs Barrow.

Pokazy przedpremierowe „The Music Man” rozpoczęły się 20 grudnia, a premierę zaplanowano na 10 lutego.

Producenci „Niezbyt dumny”Musical z szafy grającej o pokusach, zapowiadający we wtorek, że ich show zakończy się 16 stycznia. Program nie trwał od 15 grudnia, powołując się na przypadki koronawirusa. Planowane jest wznowienie we wtorek 28 grudnia i ma nadzieję dobrze zamknąć się przez trzy tygodnie.

W zeszłym tygodniu ogłoszono, że spektakle „Jack Little Bill” i „Kelnerka” i „Myśli kolorowego człowieka” zostały zamknięte bez pokazu pożegnalnego – wszystkie były już wyłączone z powodu przypadków wirusa koronowego. Aktorzy lub załoga.

Próby utrzymania otwartego „The Music Man” zostały podkreślone w czwartek wieczorem, kiedy była jeszcze aktorką. Kathy Voitko, panna, która w ostatniej chwili cierpiała na wole. Foster dostał swing i Understudy dla Marion Barrow w muzyce. Po spektaklu aktorka i tancerka Katarzyna Zima Opublikowano na Instagramie Wideo Pan. Jackman nazwał Understeads i Swings „fundamentem Broadwayu”.

READ  Zakazane morderstwo z miłości! Kiedy poznaje prawdę, najpierw zabija ojczyma, a potem żonę.

„Kathy, kiedy wróciła do pracy w wieku 12 lat, mogła zagrać jedną z ośmiu ról” – powiedział Jackman w rozmowie na kurtynie. „Zdarzyło się, że była to główna dama. Została odkryta dzisiaj o 12 w południe, ao 13 poprowadziła swoją pierwszą próbę jako Marion Barrow.

Wraz z rozprzestrzenianiem się wirusa koronowego i jego odmiany omikronowej, rozwijają się badania i oscylacja Ważniejsze niż kiedykolwiek: Przedstawienia polegają na nich w przypadku chorych lub niedostępnych leadów.

„To bezprecedensowe”, powiedział. Jackman kontynuował. „To nie tylko ogród zimowy, to się dzieje na całym Broadwayu. To czas, którego nie znamy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *