El Cajon: Brak osób, które przeżyły katastrofę lotniczą w hrabstwie San Diego

Ofiary znajdowały się na pokładzie komercyjnego samolotu Learjet 35, który wystartował z lotniska John Wayne w Orange County i skierował się do Gillespie Field w San Diego, powiedział CNN rzecznik FAA Rick Briedenfeld.

ten Learjet Według departamentu szeryfa hrabstwa San Diego spadł tuż po 19:00.

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Transportu, która prowadzi dochodzenie, powiedziała, że ​​zespół zareagował na scenę. Oczekuje się, że pierwszy śledczy NTSB wkrótce pojawi się na miejscu, a dwóch kolejnych śledczych jest spodziewanych później, powiedział rzecznik agencji Peter Nutson.

Samolot został zarejestrowany w Sterling Silver Flyers, LLC w Mizola, Montana.

Strażacy nie przeżyli na miejscu, powiedzieli urzędnicy w oświadczeniu. Nikt nie został ranny na ziemi, poinformowało biuro szeryfa w oświadczeniu.

Gdy członkowie rodziny zostaną powiadomieni, lekarz sądowy zbada i zidentyfikuje ofiary.

Wydział szeryfa początkowo nie wiedział, ile osób jest na pokładzie. CNN filia KGTV Zgłoszono. Biuro szeryfa poinformowało, że dom został uszkodzony, a linie energetyczne w okolicy zostały odcięte.

„Kiedy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia, nastąpił znaczny deszcz i było tam duże wysypisko śmieci o długości około 200 stóp” – powiedział CNN Don Butts, szef Lakeside Fire Safety District.

„Strażacy zauważyli znaczną kulę ognia i dym z remizy – remiza znajduje się około pół mili od miejsca zdarzenia” – powiedział Butts.

Szef ministra powiedział, że pojazd również został uszkodzony.

Meteorolog CNN Petram Zawahiri powiedział, że w okolicy padało z burzami z piorunami. Obserwatorium El Cajon pokazało w momencie katastrofy lekki wiatr o prędkości 10-15 mil na godzinę, ale wiatr był bardzo silny na pobliskich podgórzach, które wzrosło do 40-45 mil na godzinę, powiedział Zawahiri.

O 18:50 obserwacje pogodowe z Gillespie Field wykazały, że widoczność spadła do mniej niż 1 mili, a zachmurzenie było poniżej 500 stóp, co według Zawahiri musi być zgodne z zasadami lotu pilota. Warunki trwały do ​​20:00, po czym wizja wróciła do 3 do 5 mil, powiedział.

READ  Rosja intensyfikuje strajki wokół ukraińskiego kapitału, ostrzegając USA przed uzbrojeniem Kijowa

El Cajon znajduje się 26 km na wschód od San Diego.

„Nasze myśli i modlitwy kierujemy do wszystkich dotkniętych katastrofą lotniczą” – powiedział departament szeryfa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.