Ginni Thomas naciskała na szefa sztabu Trumpa, aby obalił głosowanie w 2020 r., Teksty pokazują

Ruch tekstowy sugeruje również, że pani Thomas był w kontakcie z Jaredem Kushnerem, zięciem i doradcą byłego prezydenta. Sidney Powell, prawnik doradzający kampaniom Trumpa znanym z rozpowszechniania szalonych teorii na temat oszustw wyborczych, pojawia się wielokrotnie. W listopadzie 13, na przykład, p. Trump obejmował panią Powell na tweetowej liście prawników swojego zespołu. Tego samego dnia pani Thomas namawiał pana Łąki do wspierania Pani Powell skontaktowała się również z „Jaredem”, aby zrobić to samo: „Właśnie przesłałem na gmaila wiadomość e-mail, którą wysłałem Jaredowi teraz”, napisała. „Sidney Powell i ulepszona koordynacja teraz pomogą kawalerii przybyć i ujawnić oszustwa, a Ameryka ocalić”.

Kiedy niektórzy z pozostałych prawników prezydenta zaczęli dystansować się od pani. Powell, pani Thomas ostrzegł pana Łąki nie do „jaskini” do „elity”.

W jednej wymianie tekstów zaraz po wyborach, mówi panu Łąka, którą musi wysłuchać Steve’a Pieczenika, byłego konsultanta Departamentu Stanu, który pojawił się w Infowars Alexa Jonesa, by między innymi twierdzić, że masakra w szkole w Sandy Hook była operacją pod fałszywą flagą.

Zacytowała również język krążący na stronach popierających Trumpa, który mówił: „Współspiskowcy z rodziny przestępczej Bidena i oszustów wyborczych (wybrani urzędnicy, biurokraci, podżegacze cenzury mediów społecznościowych, reporterzy fałszywych mediów strumieniowych itp.) są aresztowani i przetrzymywani za fałszerstwa wyborcze teraz i w nadchodzących dniach, i będzie mieszkał na barkach poza GITMO, aby stawić czoła trybunałom wojskowym za działania wywrotowe ”. Dodała: „Mam nadzieję, że to prawda”.

SM. Tomasz i Pan Meadows od lat są podobnie myślącymi współpracownikami, a ona przyznała mu nagrodę na spotkaniu konserwatystów w 2019 roku. Podczas gdy pani Thomas miała już dostęp do prezydenta, doradcy Białego Domu powiedzieli, że jej wpływy wzrosły po panu. Trump nazwał Mr. Szef sztabu Łąki w marcu 2020.

READ  Wyniki wyborów w Izmirze | NTV

Pan. Meadows nie współpracuje już z komisją; prawnik dla pana Meadows, George J. Terwilliger III, nie odpowiedział od razu na prośby o komentarz. Ani pani Tomasza lub Sądu Najwyższego. Pan. Terwilliger twierdził, że pan. Meadows współpracował tak bardzo, jak tylko mógł, nie naruszając pana Twierdzenia Trumpa o przywilejach wykonawczych i Mr. Meadows wytoczyła przed panelem pozew w celu uzyskania orzeczenia sądu w celu ustalenia ważności tych twierdzeń o przywileju wykonawczym. Inni kwestionujący wezwania komisji w sądzie obejmują Johna Eastmana, konserwatywnego prawnika i byłego urzędnika sędziego Thomasa, który napisał notatkę, w której przekonuje, że pan. Pence miał prawo odrzucić głosy Kolegium Elektorów na prezydenta Bidena. Obie sprawy mogą trafić do Sądu Najwyższego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *