Finał EURO 2024 Hiszpania – Anglia! Ostre komentarze po wydarzeniach, które pozostawiły ślad tego wieczoru: Wstyd

class=”medyanet-inline-adv”>

Anglia i Holandia spotykają się w półfinale EURO 2024. Reprezentacja Anglii wygrała mecz wynikiem 2:1. Harry Kane (B) i Ollie Watkins strzelili gole i zapewnili Anglii zwycięstwo. Jedyny punkt dla Holandii zdobył Xavi Simons.

Po tym wyniku Anglia, która zasłynęła w finale, chce zdobyć trofeum przeciwko Hiszpanii.

Zjadliwa krytyka Punishment: A Shameful End

Najciekawszą reakcją na zwycięski rzut karny Anglii po analizie VAR w 18. minucie był występ Gary’ego Neville’a. Były obrońca Anglii nazwał tę decyzję błędną, mówiąc: „To haniebna kara. Interwencja Holendra nie wymagała kary. Jeśli jednak sędzia ją wyda, nic nie będzie można zrobić”.

Harry Kane przeszedł do historii

Harry Kane zdobył pierwszy punkt Anglii w turnieju i strzelił swojego siódmego gola na Mistrzostwach Europy, wyprzedzając Alana Shearera i stając się jednym z dwóch najlepszych strzelców Anglii. W tym samym czasie Kane strzelił 6 goli w rundach kwalifikacyjnych mistrzostw, wyprzedzając Griezmanna 5 golami i zajmując pierwsze miejsce.

„Ostateczna” odpowiedź na reakcje Southgate

Krytykowany za grę Anglii na Euro 2024, trener Arrows Gareth Southgate jest krytykowany. Jednak pomimo całej krytyki Southgate poprowadził Anglię do drugiego z rzędu finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Reprezentacja wyspy dotarła do finału Euro 2020 i przegrała z Włochami w rzutach karnych.

Watkins: „Najlepsze uczucie w moim życiu”

Ollie Watkins, który wszedł na boisko w 81. minucie i strzelił gola w 90. minucie, zapewniając Anglię awans do finału, powiedział, że ma najlepsze samopoczucie w swoim życiu. Po meczu Watkins powiedział: „Niewiarygodne! Czekałem na ten moment od tygodni. Ciężko pracowałem, aby dotrzeć do miejsca, w którym jestem dzisiaj. Aby dostać tę szansę i ją wykorzystać”. Opowiadając o swoim golu, brytyjska gwiazda powiedziała: „Kiedy piłka wpadła w dolny róg, miałem najlepsze uczucie w życiu”.

READ  Bayern Monachium przeżył szok w Lidze Mistrzów UEFA! PSG nie pozwoliło na żadne niespodzianki w meczu z Realem Sociedad.

Jadowite słowa Van Dijka: Sędzia natychmiast uciekł

Kapitan Holandii Virgil van Dijk, który w półfinale został wykluczony z EURO 2024, skomentował, że „to bardzo bolesne”, odpowiadając niemieckiemu sędziemu Sweyerowi: „Po ostatnim gwizdku meczu sędzia natychmiast wybiegł, co mówi działka.” „powiedział.

Finał Euro 2024 nazwany na cześć ostrych komentarzy meczu Hiszpanii z Anglią: Wstyd |  Sędzia wbiegł od razu do środka