Elon Musk twierdzi, że zespół prawny Twittera naruszył NDA

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, wziął udział w ceremonii wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Tesla Shanghai Gigafactory 7 stycznia 2019 r. w Szanghaju w Chinach. REUTERS / Aly Song

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać nieograniczony bezpłatny dostęp do Reuters.com

14 maja (Reuters) – Elon Musk zabrał się do Twitter Inc. w sobotę (TWTR.N) Zespół prawników oskarżył go o naruszenie nieujawnionej umowy, ujawniając, że wielkość próbki testów portalu społecznościowego na zautomatyzowanych użytkownikach wynosiła 100.

„Wezwanie prawne na Twitterze, aby zgłosić, że naruszyłem ich umowę NDA, ujawniając, że wielkość próbki sprawdzającej bota wynosi 100!” Musk, dyrektor generalny producenta samochodów elektrycznych Tesla Inc., napisał na Twitterze (TSLA.O).

Musk napisał w piątek na Twitterze, że jego transakcja gotówkowa o wartości 44 miliardów dolarów dotycząca prywatnego przejęcia firmy została „zawieszona”, ponieważ czekał na dane o kursie fałszywych kont. Czytaj więcej

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać nieograniczony bezpłatny dostęp do Reuters.com

Powiedział, że jego zespół przetestuje „losową próbkę 100 obserwujących” na Twitterze, aby zidentyfikować boty. Jego odpowiedź na pytanie wywołała oskarżenie na Twitterze.

Zapytany przez użytkownika Muska: „Wyjaśnij proces filtrowania kont botów”, odpowiedział: „Wybrałem 100 jako wielkość próbki, ponieważ Twitter używa <5% do liczenia duplikatów / spamu / kopii”.

Piżmo Tweeted Od wczesnego niedzielnego poranka nie widział jeszcze „żadnej” analizy pokazującej, że firma zajmująca się mediami społecznościowymi ma mniej niż 5% fałszywych kont.

„Może to być ponad 90% aktywnych użytkowników dziennie” – powiedział później.

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać nieograniczony bezpłatny dostęp do Reuters.com

Raport Jaiveera Singha Shekhawata i Rachny Tanrajani w Bangalore; Montaż dokonali Cynthia Asterman, Richard Song i David Evans

READ  Nowe szczegóły nalotu na imprezę porno

Nasze standardy: Zasady zaufania Thomson Reuters.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *