2022 Stanley Cup Playoffs Game 7 Aktualizacje na żywo: Lightning Face Maple pozostawia wielką sobotę NHL

Dwa najpiękniejsze słowa w grze? Mecz 7. Powodzenia kibicom hokeja, sobota będzie pełna wrażeń Mecze o Puchar Stanleya 2022 W pierwszej rundzie tego samego dnia rozgrywane są trzy mecze.

Tampa Bay dostało dodatkowy mecz po przejściu szóstego meczu do dogrywki, ostatecznie wygrywając 4:3 z Toronto Maple Leafs dzięki bramce Braden Point. Ta seria jest wyrównana, ponieważ do tej pory żadna drużyna nie wygrała dwóch z rzędu. Toronto było głodne dowodu, że Maple Leafs nie wygrało serii play-off od 18 lat. Tymczasem Lightning ściga trzy uderzenia Pucharu Stanleya. Ich mecz zwycięzca bierze wszystko jest ustawiony na TNT o 19:00 ET.

Los Angeles Kings i Edmonton Oilers w ESPN na żywo w ESPN i fuboTV o 22:00 (Spróbuj za darmo) Na obu arenach dochodziło do porażek i zaciętych meczów, ale głównym trendem było to, że pierwsza drużyna, która zdobyła bramkę, wyszła zwycięsko. Edmonton wygrał 4-2 w czwartek, co umożliwiło siódmy mecz. Evander Kane strzelił w tym meczu dwa gole, a Nafciarze będą kluczem do przesunięcia ofensywy do przodu. Leworęczny strzelił siedem goli w serii, łącząc go z Grillem Kaprisovem z Minnesoty i Jackiem Quenzelem z Pittsburgha z prowadzeniem NHL w tegorocznych play-offach.

Boston i Karolina rozpoczęły mecz w sobotę na PNC Arena i podobnie jak w pierwszych sześciu meczach serii, gospodarze wygrali. Hurricanes pokonali bilet Pucharu Stanleya do drugiej rundy play-offów, wygrywając 3-2 z Bruins. Max Domi prowadził Karolinę z trzema punktami, w tym dwoma golami w drugiej tercji. Hurricane’y wygrały teraz sześć meczów z rzędu, a następnie zagrają ze zwycięzcą serii Rangers-Penguins, która kończy się kolejnym 7 meczem w niedzielę.

CBS Sports oferuje aktualizacje na żywo przez całą sobotnią akcję.

READ  „Kogo chciałbyś widzieć jako lidera CHP?” Ankieta! Podnoszą się głosy Imamoglu