Elon Musk mówi, że umowa z Twitterem nie dojdzie do skutku, dopóki spór o łódź nie zostanie rozwiązany

Bez cytowania źródła Musk twierdził, że jest właścicielem tweet Twitter sugerował, że „20% fałszywych/spamowych kont” oraz zgłoszenia Twittera do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd są mylące. Firma twierdzi, że mniej niż 5% jej aktywnych użytkowników dziennie to konta spamowe.

„Moja oferta opiera się na dokładności zgłoszeń SEC na Twitterze” – napisał na Twitterze Musk. „Wczoraj dyrektor generalny Twittera publicznie odmówił przedstawienia <5% dowodu. Ta umowa nie może być kontynuowana, dopóki tego nie zrobi”.

Ostatni tweet Muska wzbudził większe podejrzenia w związku z transakcją o wartości 44 miliardów dolarów. W piątek Musk ogłosił, że został „zawieszony”, ale „nadal był zdeterminowany, aby zdobyć”. Doprowadziło to do powstania Muska, który wywołał spekulacje, że najbogatszy człowiek świata mógłby wykorzystać debatę na temat botów, aby uzyskać lepszą cenę za Twittera. niepotrzebnie.

Akcje Twittera spadły we wtorek o 1,7% w handlu na wolnym rynku. Akcje straciły wszystkie swoje zyski w ciągu kilku tygodni, odkąd Musk ujawnił swoje udziały w spółce, i obecnie są wyceniane po 36,80 USD za akcję – cena ofertowa Muska to 54,20 USD za akcję.

W poniedziałek wymienił Tweety z serii Z CEO Twittera Barackiem Agarwalem o problemie ze spamem.
Świergot (TWTR) Agarwal zatrzymuje „ponad pół miliona kont spamowych każdego dnia” Napisał. Powtórzył liczbę 5%, Powiedzieć Oszacowanie to zostało losowo wybrane na podstawie „wielu ludzkich opinii… tysięcy relacji”. Jest Twitter Uzgodniono wcześniej Chociaż uważa się, że jego oceny są „rozsądne”, pomiary nie są niezależnie weryfikowane, a rzeczywista liczba fałszywych lub spamowych kont może być wysoka.
Musk odpowiedział na pierwsze 13 tweetów Agarwal, odzwierciedlając niezwykły i wysoce internetowy charakter umowy: Emoji buźka.
Musk kontynuował z nieco zamyślonym pytaniem. „Więc skąd reklamodawcy wiedzą, za co zarabiają?” Piżmo On zapytał „To podstawa kondycji finansowej Twittera” – dodał.
Kasturi powtarza Używany przeciwko botom i kontam spamowym Na Twitterze opisał kiedyś boty spamujące kryptowaluty jako „pojedynczy, najbardziej irytujący problem”. Każdy, kto zna odpowiedzi na tweety Muskina, wie, że są one pełne takich oszustw, z których wiele próbuje używać imienia Muskina.

„Problem z botem pod koniec dnia… sprawia, że ​​czujemy się bardziej jak »pies zjadł pracę domową«, aby uzyskać kaucję za umowę na Twitterze lub porozmawiać po niższej cenie” – powiedzieli Dan Eves i John Katchingris, analitycy z Wetbush Securities , w notatce poniedziałek.

Elon Musk twierdzi, że zespół prawników Twittera powiedział mu, że naruszył NDA

W swojej książce na Twitterze Agarwal powiedział, że większość kampanii spamowych na Twitterze wykorzystuje kombinację ludzi i automatyzacji zamiast być kierowaną przez boty. Powiedział, że dyskryminacja za pomocą oficjalnych i fałszywych kont byłaby skomplikowana.

„Trudnym wyzwaniem jest to, że istnieje tak wiele kont, które wydają się pozornie fałszywe – naprawdę prawdziwych ludzi” – powiedział. Powiedział. „Niektóre konta spamowe są naprawdę niebezpieczne – i bardzo szkodliwe dla naszych użytkowników – na pierwszy rzut oka mogą wydawać się całkowicie legalne”.
Agarwal Powiedział Twitter skontaktował się z Muskiem w sprawie spamu.

„Tydzień temu podzieliliśmy się z Elonem przeglądem procesu oceny i nie możemy się doczekać kontynuacji rozmowy z nim iz wami wszystkimi” – dodał.

READ  Znaleziono 3 ciała, 2 zaginęły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *