Druga sprawa George'a Floyda w Ameryce! Frank Tyson umiera po tym, jak policja przykuła go kajdankami do ziemi

Dochodzenie wszczęto po śmierci czarnego mężczyzny w areszcie policyjnym w USA. Ponieważ obrazy tego zdarzenia niczym bomba trafiły do ​​ogólnokrajowej agendy, mrożący krew w żyłach incydent porównano do śmierci George'a Floyda, czarnego Amerykanina, który zginął w wyniku przemocy policyjnej w 2020 roku.

53 lata Franka TysonaWieczorem 18 kwietnia o godzinie 20:25 zmarł podczas aresztowania w Ohio przez funkcjonariuszy policji Beau Shonecka i Camdena Burcha.

Opublikowane zdjęcia: Próbują mnie zabić

Materiał filmowy przedstawiający moment śmierci mężczyzny, który rzekomo uciekł przed policją po wypadku drogowym z jego udziałem, trafił do amerykańskiej agendy niczym bomba bombowa.

53-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję w stołówce na zdjęciach zarejestrowanych kamerami na hełmach policjantów, którzy interweniowali w zdarzeniu.

Tyson, który został powalony na ziemię przez dwóch funkcjonariuszy policji i skuty kajdankami za plecami, można również zobaczyć, jak został brutalnie zaatakowany przez innego funkcjonariusza policji.

Na nagraniu trzeci policjant przycisnął kolano do jego szyi, utrudniając mu oddychanie, a także kilkukrotnie nieszczęśnikowi. „Nie mogę oddychać, próbują mnie zabić” Można go zobaczyć krzyczącego.

Zanim przyjechała karetka, zmarł

Policja, która nie odsunęła kolana od szyi Tysona przez 30 sekund, kilka minut później zauważyła Tysona bez ruchu, sprawdziła puls czarnego Amerykanina i rozpoczęła reanimację. Kiedy na miejsce przybyła karetka, Tyson został zabrany do szpitala, a później stwierdzono zgon.

Z komunikatu policji wynika, że ​​funkcjonariusze biorący udział w zdarzeniu zostali zawieszeni w czynnościach służbowych.

George’a Floyda Hathirlatiego

Śmierć Tysona w wyniku policyjnej przemocy przywołała na myśl George'a Floyda, który zmarł podobnie w 2020 roku. Floyd, który został zatrzymany w 2020 r., wielokrotnie powtarzał: „Nie mogłem oddychać”, gdy policjant przyciskał mu kolano do szyi przez 9 minut i 29 sekund. Floyd zmarł później w szpitalu, do którego został zabrany.

READ  W Syrii nadal trwają starcia między plemionami arabskimi a SDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *