Drgania i szumy aparatu iPhone’a 14 Pro w TikTok, Snapchacie i innych aplikacjach [Update: Fix coming next week]

Wygląda na to, że wiele popularnych aplikacji innych firm nie jest gotowych na nową technologię aparatu iPhone’a 14 Pro. Wielu użytkowników iPhone’a 14 Pro nie może robić zdjęć i obrazów za pomocą aplikacji innych firm, takich jak Snapchat, TikTok i Instagram. Problemy te obejmują drgania aparatu, hałas, hałas ciała itp.

19 września 2022 Aktualizacja: Apple tam jest Uznał ten problem W oświadczeniu Bloomberga. Firma twierdzi, że poprawka zostanie wprowadzona w przyszłym tygodniu. Jeśli cierpisz na ten problem, Nie Pozwól iPhone’owi 14 Pro na grzechotanie/wstrząsanie, ponieważ może to spowodować uszkodzenie sprzętu aparatu.

Problemy z aparatem iPhone’a 14 Pro z aplikacjami innych firm

Użytkownicy iPhone’a 14 Pro zabrali się do Reddit i Twittera, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z tymi problemami. W tym dniu RedditJeden z użytkowników wyjaśnia:

Kiedy więc otwieram Snapchata lub używam aparatu na Instagramie, odczuwam niekontrolowane drgania aparatu. Jednak nie mam żadnych problemów podczas korzystania ze zwykłej aplikacji aparatu.

Kolejny użytkownik iPhone’a 14 Pro On mówi:

Wczoraj odebrałem mojego nowego iPhone’a 14 Pro i doświadczyłem okazjonalnych drgań aparatu głosowego (które można zobaczyć i usłyszeć po potrząśnięciu) na Snapchacie.

I kolejny:

Mój iPhone 14 Pro właśnie przybył, a kiedy otworzyłem Snapchata, aparat mocno się trząsł i wydawał dziwny mechaniczny dźwięk.

Inni użytkownicy zgłaszali podobne problemy na Snapchacie, Instagramie i TikTok. Oto kilka filmów pokazujących ten problem i byłem Udostępniony w mediach społecznościowych. Na filmach można zobaczyć, jak kamera iPhone’a 14 Pro trzęsie się w aplikacjach innych firm, podczas gdy fizyczny moduł aparatu również wydaje rodzaj zgrzytania / piszczenia.

Poniższy film z TikTok świetnie pokazuje problem z oprogramowaniem związany z szumem modułu aparatu iPhone’a 14 Pro. opublikowałem to Użytkownik TikTok Damian Munoz W sobotę:

READ  Obywatele Turcji ewakuowani ze Strefy Gazy pozostają w Stambule

Na razie problem wydaje się dotyczyć tylko korzystania z aparatu iPhone’a 14 Pro w aplikacji innej firmy. Większość skarg w mediach społecznościowych mówi, że problem dotyczy aplikacji społecznościowych, takich jak Snapchat, TikTok i Instagram.

Ten problem z drżeniem / drżeniem aparatu iPhone’a 14 Pro dotyczy tylko aparatu w aplikacjach innych firm, jest to zdecydowanie jakiś błąd oprogramowania. Te aplikacje innych firm nie są gotowe na modyfikacje aparatu iPhone’a 14 Pro. W szczególności może to dotyczyć optycznej stabilizacji obrazu, a więc samego modułu kamery.

Na razie nie ma rozwiązania tego problemu. Aplikacje, których dotyczy problem, takie jak Instagram, Snapchat i TikTok, mogą wymagać wydania aktualizacji odpowiednich aplikacji, aby rozwiązać problem.

FTC: Używamy automatycznych linków afiliacyjnych, które generują dochód. Dalej.


Aby uzyskać więcej informacji o Apple, sprawdź 9to5Mac na YouTube:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *