Do Erzurum przydzielono starostę, który nie zapłacił za donnera, którego zjadł w Artwinie.

Gubernator dystryktu Yusufeli, Hazi Kerim Merel, który 6 listopada odwiedził restaurację w dystrykcie Ordwin Yusufeli ze swoimi 2 gośćmi, zwrócił się do kelnera i zamówił pudding ryżowy.

Gubernator Okręgu Merel, który jadł z gośćmi kebab z donnerami, a następnie słodycze i herbatę, skierował się w stronę kasy.

Powiedział: „Nie podoba mi się to” i nie zapłacił za jedzenie.

Gubernator okręgu Merel zwrócił się do właściciela firmy Ferhata Godata, który stał przy kasie, i powiedział mu, że nie podoba mu się deser, i opuścił restaurację, nie płacąc rachunku.

Po ukazaniu się tej wiadomości w prasie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wszczęło śledztwo w tej sprawie.

Po 5 miesiącach sytuacja się zmieniła

Hacı Kerim Meral, który decyzją o powołaniu został przydzielony do Yusufeli 23 sierpnia 2023 r., a swoją służbę rozpoczął od 5 września, został przydzielony do Erzurum dekretem opublikowanym w dzienniku urzędowym około 5 miesięcy później.

Został przydzielony do dystryktu Karasopan w Erzurum

Gubernator okręgu Merel, który służył w Yusupeli przez 5 miesięcy, będzie kontynuował swoją pracę w dystrykcie Karasopan, 318 kilometrów od Erzurum, na wysokości 1550 metrów.

Nie przeocz tego
Poborca ​​okręgowy w Artwinie nie przypadł mu do gustu zjedzony przez siebie donner: wyszedł z restauracji twierdząc, że nie zapłacił rachunku.

Szczegóły aktualności →

Nie przeocz tego
Poborca ​​okręgowy, który nie zapłacił za zjedzony w Ordwin kebab donner, powiedział: To zdarzenie jest całkowicie nieprawdziwe.

Szczegóły aktualności →


Źródło wiadomości: Agencja informacyjna Ihlas (IHA)

READ  Piwowarzy, Padres, Rays zainteresowani Joey Gallo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *